06.02.20 Nejlepší ajťák

Tímto titulem se může od včerejška pyšnit žák 9.A Martin Štrobl. V soutěži o nejlepšího ajťáka základních škol teplického okresu, pořádané Střední průmyslovou školou v Teplicích, jejíž druhé kolo včera proběhlo, porazil dalších 11 účastníků a obsadil krásné první místo.
Za svůj výkon obdržel od pořadatelů kromě diplomu a věcné ceny také VIP nabídku teplické průmyslovky na prezentaci pro celou třídu. Prezentaci povede po domluvě na termínu Toni Koluch a bude na téma KYBER – bezpečnost / kriminalita.
Martinovi blahopřejeme a děkujeme za krásný výkon.

Vlasta Bártová