11.02.20 Finále v přehazované

Velkou radost nám udělalo smíšené družstvo žáků 5.tříd, které se probojovalo do finále v přehazované. To se uskutečnilo ve čtvrtek 6.2.2020 na ZŠ Metelkovo náměstí Teplice. Do finále se probojovala družstva dětí ze šesti škol okresu Teplice. Náš skvělý tým složený ze čtyř chlapců a dvou dívek v tomto několikahodinovém utkání nakonec vybojoval skvělé třetí místo. Žáci si kromě poháru, diplomu a medailí odvezli z tohoto finálového boje skvělý pocit z perfektně odvedené týmové práce.
J. Fílová