ZŠ Jaroslava Pešaty, Duchcov

Zprávy ze školy

12.11.12 OKRSKOVÉ KOLO V PŘEHAZOVANÉ DÍVKY

Dne 24. 10. 2012 vyjela dvě dívčí družstva reprezentovat naši školu v přehazované. Jeden tým byl složen z děvčat šestého a sedmého ročníku, druhý tým tvořila děvčata osmého a devátého ročníku.
Turnaj se uskutečnil v tělocvičně ZŠ Buzulucká v Teplicích. Každé družstvo odehrálo 6 zápasů se třemi školami do počtu 15 bodů.
Děvčata hrála s velkým nasazením a velkou bojovností. Byla jsem na ně velmi pyšná a moc jim děkuji za jejich obrovské sportovní nasazení. Udělala mi velkou radost a já jen doufám, že si tento sport oblíbí a zapojí se do něj i v mimoškolních aktivitách.
A jak se děvčata umístila? Obě dvě družstva obsadila krásná druhá místa a musím napsat, že starší žákyně od prvního místa dělily od vítězné školy ZŠ Buzulucká pouze tři body. O umístění rozhodovaly součty získaných bodů.
Složení týmu ZŠ J. Pešaty Duchcov mladší žákyně: Mufová A., Donátová P., Pokorná S., Čondlová L., Březinová T., Kropáčková E., Mahdíková N.
Za starší žákyně: Koutská V., Seitscheková A., Gorolová D., Petráková S., Pokorná S., Hrušková V., Schmutzová T., Lázová Z.
Zapsala: Mgr. Vlastimila Bártová
jít zpět

Informace o škole

Základní škola Jaroslava Pešaty, Duchcov, J. Pešaty 1313, okres Teplice, Právní forma: samostatný právní subjekt - příspěvková organizace
Zřizovatel: MĚSTO DUCHCOV, IČO: 62787209, DIČ: cz 62787209, Bankovní spojení: 1063671359/0800
Datová schránka: tpjma9z, Telefon: 474559674, mail: pesatkaseznam.cz, web: www.zsjpesaty.cz
Pověřenec GDPR: Ing. Jitka Lacinová, Telefon: 474559674, mail: jlacinovazsjpesaty.cz


Získání informací, podání žádostí, stížností nebo jiných podnětů, obdržení rozhodnutí je možné v kanceláři školy ústní, písemnou, nebo digitální formou - akceptujeme nosiče CD, DVD, USB disky, soubory ve formátech doc, pdf, jpg. Používané formuláře lze získat na webových stránkách nebo v kanceláři školy.

správa webu