ZŠ Jaroslava Pešaty, Duchcov

Zprávy ze školy

20.02.13 Zlatý Ámos

18.2. jsem vyjela s žáky Petrem Sedláčkem, Hanou Bittersmannovou a Terezou Schmutzovou do Prahy, aby tam v budově senátu obhajovali mojí nominaci v anketě o nejoblíbenějšího učitele „Zlatý Ámos“ a vybojovali případný postup do semifinále. Akce se zúčastnilo ještě dalších 11 kantorů, kteří přijeli se svými žáky z různých koutů Čech i Moravy.
Po přivítání následovalo oficiální představení nominovaných kantorů a losování pořadí obhajoby. My jsme si vytáhli číslo 1, takže jsme přišli na řadu jako první.
Po obhajobě ve stylu show Jana Krauze následoval rozhovor s porotou a pak už jsme si mohli bez trémy užívat prohlídku Valdštejnského paláce, jízdárny, posezení v senátorských křeslech a odborného výkladu. Po chutném obědě následovalo vyhlášení výsledků. Do semifinále jsme sice nepostoupili, ale užili jsme si hezký den a domů odjížděli bohatší o nové zkušenosti a já navíc s hezkým pocitem, že pro porotu sice ne, ale pro svoje žáky tím Ámosem jsem a to je vlastně důležitější.
Mgr. Vlasta Bártová
jít zpět

Informace o škole

Základní škola Jaroslava Pešaty, Duchcov, J. Pešaty 1313, okres Teplice, Právní forma: samostatný právní subjekt - příspěvková organizace
Zřizovatel: MĚSTO DUCHCOV, IČO: 62787209, DIČ: cz 62787209, Bankovní spojení: 1063671359/0800
Datová schránka: tpjma9z, Telefon: 474559674, mail: pesatkaseznam.cz, web: www.zsjpesaty.cz
Pověřenec GDPR: Ing. Jitka Lacinová, Telefon: 474559674, mail: jlacinovazsjpesaty.cz


Získání informací, podání žádostí, stížností nebo jiných podnětů, obdržení rozhodnutí je možné v kanceláři školy ústní, písemnou, nebo digitální formou - akceptujeme nosiče CD, DVD, USB disky, soubory ve formátech doc, pdf, jpg. Používané formuláře lze získat na webových stránkách nebo v kanceláři školy.

správa webu