ZŠ Jaroslava Pešaty, Duchcov

Zprávy ze školy

27.02.13 Lyžařský výcvik s Pešatkou

Ve dne 18. 2. – 22. 2. 2013 jsme každý den vyjížděli s žáky 7. A na lyžařský výcvik, který se konal na Dlouhé Louce v Krušných horách. Celý výcvik byl orientován pouze na běžecké lyže, které si děti mohly vypůjčit v naší škole.
Od pondělí do pátku nám počasí přálo, i přes časté sněžení se sluníčko kolem jedenácté hodiny ukázalo a všichni jsme si připadali jako v Alpách. Zasněžená krajina, super nálada a bezvadné děti udělaly z tohoto týdne bezkonkurenční lyžování. První den se některé děti dostávaly do lyžování pomaloučku, ale už další dny se z nich staly super běžkaři. Každý den jsme si naplánovali jinou běžeckou trasu, kterou jsme s úspěchem zdolali. Jeli jsme například červený okruh, který vede na vrchol Vlčí hory, kde se nachází rozhledna s nádherným výhledem na České středohoří. Chtěla bych poděkovat dětem a doprovodnému pedagogickému sboru za jejich maximální nasazení a věřím, že příští školní rok bude lyžařský výcvik opět tak vydařený jako letos.

Bc. Daniela Kosinová
jít zpět

Informace o škole

Základní škola Jaroslava Pešaty, Duchcov, J. Pešaty 1313, okres Teplice, Právní forma: samostatný právní subjekt - příspěvková organizace
Zřizovatel: MĚSTO DUCHCOV, IČO: 62787209, DIČ: cz 62787209, Bankovní spojení: 1063671359/0800
Datová schránka: tpjma9z, Telefon: 474559674, mail: pesatkaseznam.cz, web: www.zsjpesaty.cz
Pověřenec GDPR: Ing. Jitka Lacinová, Telefon: 474559674, mail: jlacinovazsjpesaty.cz


Získání informací, podání žádostí, stížností nebo jiných podnětů, obdržení rozhodnutí je možné v kanceláři školy ústní, písemnou, nebo digitální formou - akceptujeme nosiče CD, DVD, USB disky, soubory ve formátech doc, pdf, jpg. Používané formuláře lze získat na webových stránkách nebo v kanceláři školy.

správa webu