27.02.13 Lyžařský výcvik s Pešatkou

Ve dne 18. 2. – 22. 2. 2013 jsme každý den vyjížděli s žáky 7. A na lyžařský výcvik, který se konal na Dlouhé Louce v Krušných horách. Celý výcvik byl orientován pouze na běžecké lyže, které si děti mohly vypůjčit v naší škole.
Od pondělí do pátku nám počasí přálo, i přes časté sněžení se sluníčko kolem jedenácté hodiny ukázalo a všichni jsme si připadali jako v Alpách. Zasněžená krajina, super nálada a bezvadné děti udělaly z tohoto týdne bezkonkurenční lyžování. První den se některé děti dostávaly do lyžování pomaloučku, ale už další dny se z nich staly super běžkaři. Každý den jsme si naplánovali jinou běžeckou trasu, kterou jsme s úspěchem zdolali. Jeli jsme například červený okruh, který vede na vrchol Vlčí hory, kde se nachází rozhledna s nádherným výhledem na České středohoří. Chtěla bych poděkovat dětem a doprovodnému pedagogickému sboru za jejich maximální nasazení a věřím, že příští školní rok bude lyžařský výcvik opět tak vydařený jako letos.

Bc. Daniela Kosinová