ZŠ Jaroslava Pešaty, Duchcov

Zprávy ze školy

11.03.13 Okresní kolo v sálové kopané

Dne 7.3.2013 se uskutečnilo okresní kolo v sálové kopané v Krupce. Účastnilo se pět základních škol, které postoupily z kola školního a nyní se utkaly o další postup do kola krajského. Jednalo se o školy ZŠ Verdunská, ZŠ Žalany, ZŠ Plynárenská, ZŠ Edisonova a samozřejmě i naše škola ZŠ J. Pešaty Duchcov.
Naší školu reprezentovali hráči: Miroslav Šmejkal, Jakub Zedník, Adam Slaný, Petr Sedláček, Daniel Ho, Marek Pěkný, Petr Fišer, Dominik Vrábel, Daniel Vébr a Zbyněk Doležal.
Naši kluci si vedli celý turnaj naprosto úžasně. Probojovali se až do samotného finále, kde hráli o celkovou první pozici celého turnaje! Ze čtyř utkání vyhráli dva zápasy, jeden remizovali a jeden zápas, ten rozhodující, prohráli. Celkově tak skončili na perfektním druhém místě a odvezli si stříbrný pohár.

Za celý tento turnaj bych rád našim klukům ze srdce poděkoval a samozřejmě jim blahopřál k naprosto úžasnému výkonu. Byla to pro mne čest vést tyto kluky celým turnajem a povzbuzovat je v hektických situacích, které si turnaj vyžádal.

Kluci děkuji! Josef Tomáš.
jít zpět

Informace o škole

Základní škola Jaroslava Pešaty, Duchcov, J. Pešaty 1313, okres Teplice, Právní forma: samostatný právní subjekt - příspěvková organizace
Zřizovatel: MĚSTO DUCHCOV, IČO: 62787209, DIČ: cz 62787209, Bankovní spojení: 1063671359/0800
Datová schránka: tpjma9z, Telefon: 474559674, mail: pesatkaseznam.cz, web: www.zsjpesaty.cz
Pověřenec GDPR: Ing. Jitka Lacinová, Telefon: 474559674, mail: jlacinovazsjpesaty.cz


Získání informací, podání žádostí, stížností nebo jiných podnětů, obdržení rozhodnutí je možné v kanceláři školy ústní, písemnou, nebo digitální formou - akceptujeme nosiče CD, DVD, USB disky, soubory ve formátech doc, pdf, jpg. Používané formuláře lze získat na webových stránkách nebo v kanceláři školy.

správa webu