30.05.13 15.ročník Kinderiády

Dne 29.5.2013 se naše škola již po několikáté zúčastnila krajského kola lehkoatletické Kinderiády v Ústí nad Labem.
Za 2.ročníky nás reprezentovali Deniska Ehmová a Matěj Ptáčník, za 3.ročníky Terezka Lacinová, Emmička Olahová, David Šimánek a Dominik Čermák, za 4.ročníky Terezka Šoufková a Danek Šanca, za 5.ročníky Simonka Krajčíková a Patrik Kastner.
Žáci závodili v běhu na 60m, ve štafetách, ve skocích a hodech. Všechny zmiňované disciplíny byly rozděleny mezi různé věkové kategorie.
Nejúspěšnějšími sportovkyněmi se staly E.Olahová v hodu plným míčem a T.Šoufková v hodu kriketovým míčkem. Obě se umístily na krásném 3.místě. Všichni ostatní závodníci se velmi snažili a chválou je, že nikdo neskončil v konkurenci třiceti škol na posledním místě.
Celkově naše družstvo obsadilo skvělé 10.místo.
Velmi gratulujeme všem zúčastněným žákům a děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy.

Za pedagogický sbor koučové družstva M.Krátká a A.Pikrtová