12.06.13 Floorbalový turnaj

V sobotu 8.6.2013 se naše škola zúčastnila floorbalového turnaje pořádaného Základní školou Antonína Sochora v Duchcově.

Tento turnaj se uskutečnil na školním hřišti ZŠ A. Sochora a účastnilo se ho dohromady sedm týmů bez omezení věku. Náš tým proto tvořili žáci jak z 1. stupně, tak i žáci z 2. stupně. Jednalo se o žáky Pospíšil Radek, Prchal Luboš, Ho Daniel, Polák Dominik, Baláž Alex, Doležal Zbyněk, Valkoun Jiří, Pokorný Martin, Kubát Martin, Andrle Zdeněk, Městecký Vít, Brejcha David a taky bývalý žák naši školy Olan.

Naši kluci si vedli od počátku suverénně a své protivníky doslova rozválcovali. Všechna utkání jsme vyhráli a v každém z těchto utkáních jsme vstřelili více jak 10 branek, což nás od počátku pasovalo do role jasného favorita.

Naši kluci nakonec celý turnaj vyhráli a mohli se radovat z poháru určeného pro vítěze.

Kluci děkuji! Josef Tomáš.