15.06.13 Rozlučka žáků 5. tříd

V pátek 14. 6. proběhla rozlučka žáků 5. tříd
s 1. stupněm. Děti se na den zábavy bez učení velice těšily.

Ráno bylo plné aktivit. Zahráli jsme si mini turnaj ve vybíjené, dobrovolníci a sportovní nadšenci
se zúčastnili štafetového běhu a poté proběhla soutěž týmů v hodu na koš. Výherci si odnesli drobné ceny.

Na desátou hodinu nám pan školník připravil táborák a mohli jsme opékat špekáčky. Všichni jsme si moc pochutnali a "béčko" si potom ještě rozdělilo výborný tvarohový dort. Tímto za něj děkujeme hodné mamince Šárky Kalců.

V závěru dopoledne jsme se ještě vydali
do cukrárny na zmrzlinu se šlehačkou.

Celý den se moc vydařil. Doufáme, že si děti odnesly hezké vzpomínky nejen na tento den, ale i na celých pět let, které s námi prožily na 1. stupni ZŠ Jaroslava Pešaty.

Třídní učitelky: Mgr. Störzerová a Mgr. Svádová

Více fotek najdete ve fotogalerii.