08.10.13 59. ročník běžeckých závodů Duchcovského viaduktu

V neděli 6. 10. 2013 se naše škola zúčastnila 59. ročníku běžeckých závodů Duchcovského viaduktu. Hlavní stanoviště závodu bylo umístěno u památníku viaduktu u kina Lípa, kde byl zahájen start běhu a zároveň byl i na tomto místě cíl. Naši žáci se sešli v hojném počtu. Dohromady naše škola tvořila desetičlennou výpravu. Musím konstatovat, že vzhledem k tomu, že byla neděle a akce byla dobrovolná, tak účast byla naprosto skvělá a i samotní žáci byli pozitivně a bojovně naladěni. Jednalo se o žáky Janetka Antonín, Kastner Patrik, Krajčíková Simona, Mahdíková Natálie, Netáhlo Patrik, Svítek Tomáš, Pekařová Denisa, Pokorná Simona, Pokoš Jiří a Poul Jiří. Nejlépe se z naší výpravy umístili starší žáci - Janetka Antonín, který skončil ve své kategorii na prvním místě a dále Netáhlo Patrik, který se umístil na celkové třetí příčce. Ostatní členové naší školy se bohužel neumístili na stupni vítězů, ale za celkovou snahu a bojovnost a hlavně chuť a energii v neděli ráno jít běhat a reprezentovat školu, tak za to všem patří velké díky a taktéž velké uznání.
Josef Tomáš