20.11.13 SBÍRKA PRO DĚTI V AZYLOVÉM DOMĚ

Naše škola se připojila k výzvě skupiny žen, které navštívily azylový dům pro matky s dětmi v Oseku u Duchcova "Rodina v tísni":
Jedná se o dům pro matky, které se ocitly v tíživé životní situaci - ať už byly týrané nebo se ocitly bez prostředků se svými dětmi na ulici.
Co osud, to životní tragédie. V tomto domě je momentálně 11 dětí ve věku 14 dní - 12 let a brzy přibude další miminko.
A právě tyto děti se staly motorem našeho počínání. Mají nedostatek všeho, co naše děti berou jako samozřejmost - hračky, oblečení, pastelky, ale třeba i obyčejné přesnídávky. Zároveň jsme se dozvěděli, že by bylo potřeba povlečení, prostěradla, dětské pleny, ručníky, prací prášky ale třeba i konzervy. Bylo započato se sbírkou těchto věcí (nikoli finanční) a teď se obracíme na Vás, rodiče a přátelé naší školy.

Přidáte se také?

Všem, kdo se chtějí připojit, moc děkujeme a věřte, že Vaše dary se dostanou do správných rukou. Vykouzlíme dětem a jejich maminkám úsměv pod vánoční stromek? Vaše dary rádi převezmeme ve:
školní družině ZŠ Jaroslava Pešaty
denně 7,00 – 8,00 hod a odpoledne mezi 15,00 – 16,00 hod
nebo v budově II. stupně ZŠ (zvonit na „kancelář“)
denně mezi 7,00 – 15,30 hod.