05.12.13 Dopravní hřiště - 5. ročníky

Dne 26. 11. a 29. 11. 2011 se třídy 5.A a 5.B zúčastnily v rámci dopravní výchovy výukového programu na dětském dopravním hřišti v Mostě.
První dvě hodiny proběhly formou přednášky s názorným využitím interaktivní tabule. Žáci si zde upevňovali a rozvíjeli získané vědomosti , dovednosti a návyky účastníka silničního provozu – chodce i cyklisty. Tyto poznatky si následně ověřili v písemném testu.
Druhá část programu , praktická, probíhala v terénu na dopravním hřišti na kolech, kde žáci prokazovali zejména bezpečnou jízdu a ohleduplné chování k ostatním účastníkům silničního provozu.
Průběh a zaměření výchovného programu hodnotíme kladně.
Mgr. Eva Kupová, Mgr. Martina Hanzlíková