29.01.14 Duchcovský skřivánek

Dne 22. 1. 2014 proběhl v DK Duchcov již 13. ročník pěvecké soutěže „DUCHCOVSKÝ SKŘIVÁNEK“. Soutěžilo se v několika pěveckých kategoriích. Naši školu reprezentovalo 9 dívek: Veronika Šmídová, Natálka Janouchová, Magda Prchalová, Anička Černá, Deniska Ehmová, Terezka Lacinová, Verunka Horová, Anička Mufová a Simona Pokorná.
Všechny dívky si zaslouží velkou pochvalu za odvahu a velmi pěkné pěvecké výkony. Někdo byl úspěšnější méně, někdo více. Konkurence byla veliká, přesto naše škola získala v každé pěvecké kategorii ocenění.
V kategorii 1. – 2. třída ZŠ získaly:
Veronika Šmídová 2. A 3. místo
Natálka Janouchová 2. A čestné uznání poroty
V kategorii 3. – 5. třída ZŠ získaly:
Denisa Ehmová 3. B 3. místo
Veronika Horová 4. A 3. místo a postup do dalšího kola, které se
bude konat v Děčíně.
V kategorii 6. – 9. třída ZŠ získala:
Anna Mufová 7. A 3. místo a postup do dalšího kola, které se
bude konat v Děčíně.
Chtěla bych všem dívkám velmi poděkovat a popřát jim, aby jim to stále pěkně zpívalo.
Mgr. Hana Štolová