ZŠ Jaroslava Pešaty, Duchcov

Zprávy ze školy

31.03.14 Návštěva z Miltenbergu

27.3. dostala naše škola milou návštěvu z družebního města Miltenberg. 22 žáků se svým pedagogickým doprovodem, kteří trávili několik dnů poznáváním Prahy, se při zpáteční cestě domů zastavilo na několik hodin na prohlídku našeho města.
Přivítali jsme je na náměstí a první zastávka byla na malé občerstvení v cukrárně Casanova. Pak následovala návštěva zámku, kde německá delegace kromě interiérů obdivovala také perfektní němčinu paní průvodkyně (děkujeme za umožnění prohlídky mimo sezónu).
Ze zámku jsme se vydali pěšky na budovu 1.stupně, kde malí žáčci předvedli několik úžasných hudebních a tanečních vystoupení. Po prohlídce školy jsme se přesunuli na budovu 2.stupně, zde jsme ve školní jídelně návštěvu zakončili obědem. Po klasickém knedlu vepřu zelu už jsme se museli rozloučit, ale všichni doufáme, že tato návštěva nebyla poslední a že se naše spolupráce mezi městy i školami bude i nadále rozvíjet.

Mgr. Vlasta Bártová
jít zpět

Informace o škole

Základní škola Jaroslava Pešaty, Duchcov, J. Pešaty 1313, okres Teplice, Právní forma: samostatný právní subjekt - příspěvková organizace
Zřizovatel: MĚSTO DUCHCOV, IČO: 62787209, DIČ: cz 62787209, Bankovní spojení: 1063671359/0800
Datová schránka: tpjma9z, Telefon: 474559674, mail: pesatkazsjpesaty.cz, web: www.zsjpesaty.cz
Pověřenec GDPR: Ing. Jitka Lacinová, Telefon: 474559674, mail: jlacinovazsjpesaty.cz


Získání informací, podání žádostí, stížností nebo jiných podnětů, obdržení rozhodnutí je možné v kanceláři školy ústní, písemnou, nebo digitální formou - akceptujeme nosiče CD, DVD, USB disky, soubory ve formátech doc, pdf, jpg. Používané formuláře lze získat na webových stránkách nebo v kanceláři školy.

správa webu