ZŠ Jaroslava Pešaty, Duchcov

Zprávy ze školy

25.09.14 Adapťák - úterý 23. září

Dneska byl super den, počasí se trošku umoudřilo. Ráno budíček, rozcvička, snídaně, úklid pokojů a potom hurá ven. Zde jsme odehráli dvě hry. Děti si dokázaly, že musí hrát jako tým a spoléhat se i na pomoc ostatních. Před obědem jsme stihli ještě jednu zajímavou hru, tentokrát po budově děti hledaly osm písmenek a z nich potom skládaly různá slova. Vyhrál ten, co vymyslel nejvíc podstatných jmen. Po obědě a poledním odpočinku jsme si udělali krátkou vycházku k rozhledně. Ale ani tato cesta se neobešla bez zajímavé soutěže, kde se plnilo hodně úkolů. Musím pochválit všechny žáky, do všech her se zapojují s velkým nadšením. Z rozhledny byl nádherným výhled na Krušné hory a okolí. Samozřejmě nechyběl nákup upomínkových předmětů a pohledů domu, včetně společného fota u rozhledny. Po menším odpočinku jsme zašli změřit síly do tělocvičny zdejší ZŠ.
Zdraví Vlastička Bártová, třídní
jít zpět

Informace o škole

Základní škola Jaroslava Pešaty, Duchcov, J. Pešaty 1313, okres Teplice, Právní forma: samostatný právní subjekt - příspěvková organizace
Zřizovatel: MĚSTO DUCHCOV, IČO: 62787209, DIČ: cz 62787209, Bankovní spojení: 1063671359/0800
Datová schránka: tpjma9z, Telefon: 474559674, mail: pesatkaseznam.cz, web: www.zsjpesaty.cz
Pověřenec GDPR: Ing. Jitka Lacinová, Telefon: 474559674, mail: jlacinovazsjpesaty.cz


Získání informací, podání žádostí, stížností nebo jiných podnětů, obdržení rozhodnutí je možné v kanceláři školy ústní, písemnou, nebo digitální formou - akceptujeme nosiče CD, DVD, USB disky, soubory ve formátech doc, pdf, jpg. Používané formuláře lze získat na webových stránkách nebo v kanceláři školy.

správa webu