25.09.14 Adapťák - úterý 23. září

Dneska byl super den, počasí se trošku umoudřilo. Ráno budíček, rozcvička, snídaně, úklid pokojů a potom hurá ven. Zde jsme odehráli dvě hry. Děti si dokázaly, že musí hrát jako tým a spoléhat se i na pomoc ostatních. Před obědem jsme stihli ještě jednu zajímavou hru, tentokrát po budově děti hledaly osm písmenek a z nich potom skládaly různá slova. Vyhrál ten, co vymyslel nejvíc podstatných jmen. Po obědě a poledním odpočinku jsme si udělali krátkou vycházku k rozhledně. Ale ani tato cesta se neobešla bez zajímavé soutěže, kde se plnilo hodně úkolů. Musím pochválit všechny žáky, do všech her se zapojují s velkým nadšením. Z rozhledny byl nádherným výhled na Krušné hory a okolí. Samozřejmě nechyběl nákup upomínkových předmětů a pohledů domu, včetně společného fota u rozhledny. Po menším odpočinku jsme zašli změřit síly do tělocvičny zdejší ZŠ.
Zdraví Vlastička Bártová, třídní