ZŠ Jaroslava Pešaty, Duchcov

Zprávy ze školy

25.09.14 Adapťák - čtvrtek 25. září

Čtvrteční ráno jsme začali snídaní. Po snídani jsme vyrazili ven na hřiště, kde jsme hráli hry "divoké prase" a "hod na cíl", kde jsme strefovali terč. Byla to zábava a děti byly nadšené a dost jsme se u toho nasmáli. Poté jsme se vrátili zpět na ubytovnu, kde jsme si společně četli pohádky, vyprávěli si různé příběhy a také koukali na film. Pak byl oběd. Po obědě jsme vyrazili na dlouhou pěší túru, nejdelší túru ze všech dnů, které jsme tu strávili. Navštívili jsme Novou Ves, Mikulovice, přírodní posilovnu, minirozhlednu a taktéž jsme si i vyzkoušeli lézt na skály. Ušli jsme asi 10 km. Večer jsme si zhodnotili den i celý pobyt, jak se nám líbil a poté se přešlo k předávání diplomů. Pak nastala dlouho očekávaná diskotéka s hudbou a občerstvením. Po diskotéce jsme se šli všichni umýt a zalehnout do postele, neboť nastala večerka. Byl to krásný den plný zážitků a dobrodružství.
Josef Tomáš
jít zpět

Informace o škole

Základní škola Jaroslava Pešaty, Duchcov, J. Pešaty 1313, okres Teplice, Právní forma: samostatný právní subjekt - příspěvková organizace
Zřizovatel: MĚSTO DUCHCOV, IČO: 62787209, DIČ: cz 62787209, Bankovní spojení: 1063671359/0800
Datová schránka: tpjma9z, Telefon: 474559674, mail: pesatkaseznam.cz, web: www.zsjpesaty.cz
Pověřenec GDPR: Ing. Jitka Lacinová, Telefon: 474559674, mail: jlacinovazsjpesaty.cz


Získání informací, podání žádostí, stížností nebo jiných podnětů, obdržení rozhodnutí je možné v kanceláři školy ústní, písemnou, nebo digitální formou - akceptujeme nosiče CD, DVD, USB disky, soubory ve formátech doc, pdf, jpg. Používané formuláře lze získat na webových stránkách nebo v kanceláři školy.

správa webu