08.06.15 Úchvatný výlet do Hřenska

2. června se třídy 5. A a 5. B vydaly na výlet. Autobusem jsme jeli do Děčína a parníkem jsme odpluli po Labi do Hřenska. Jakmile jsme zakotvili, prošli jsme dlouhou ulicí plnou stánků, kde jsme si nakoupili drobné dárečky. Pak jsme vešli do nádherného lesa plného obrovských i menších mechem porostlých kamenů a skal. Nacházelo se zde mnoho rostlin, lávek, mostů a tunelů. V Edmundově soutěsce jsme viděli velkolepý vodopád, ale i hlavu hada, jehož konec jsme uviděli až v Divoké soutěsce. Výlet jsme ukončili na Mezní Louce, kde na nás čekal autobus.
Všichni bychom chtěli poděkovat paní učitelkám, že pro nás vymyslely tak úžasný výlet.
Třídy 5. A a 5.B