07.02.12 Okrskové kolo v halové kopané chlapců

V úterý 7. 2. se naše reprezentační družstvo chlapců z 8. a 9. tříd zúčastnilo Okrskového kola
v halovém kopané. Turnaj se odehrál v krásném prostředí SH Teplice za účasti 4 družstev. Do turnaje jsme šli s odhodláním vybojovat si postup do Okresního kola. Cíl byl tedy jasný. První utkání jsme zahájili proti ZŠ Verdunská TP a nezačali jsme špatně. Vyhráli jsme 1. poločas 1 : 0. Vše se pro nás vyvíjelo pozitivně. Ve druhém poločase jsme zásluhou malé nepozornosti inkasovali první gól a naše hra začala být trošku neuspořádaná. Po druhé inkasované brance jsme již nebojovali jako v předcházejících minutách a v závěru utkání dostali gól třetí. Tedy výsledek 3 : 1 nebyl dobrým startem v turnaji. Druhé utkání se nám povedlo mnohem lépe a porazili jsme gymnázium Teplice 3 : 1. V poslením utkání jsme se pak střetli s družstvem ZŠ Metelkovo náměstí TP a po výborném výkonu jsme vyhráli 1 : 0. Pozitivním momentem byla stoupající forma našeho družstva a to, že jsme dobře reprezentovali naši školu. Vždy? druhé místo je pěkné, i když nepostupové. Nezbývá, než se těšit na příští ročník tohoto turnaje a poděkovat hráčů za předvedené výkony.

soupiska týmu:

Jindřich Kropáček