07.03.16 Projektový den na 1.stupni

Ve čtvrtek 3.3.2016 se všichni žáci 1.stupně zapojili v rámci ročního projektu ,,Ovoce do škol"
do projektového dne s názvem ,,Ovoce a zelenina do škol".
Každý v rámci třídní skupiny plnil řadu zajímavých úkolů z oblasti environmentální výchovy na sedmi různých stanovištích. Zapojeni do projektu byli kromě malých žáků i paní učitelky a žáci 9.ročníku.
Doufám, že nové poznatky děti využijí nejen ve škole, ale i mimo ni.
Všem účastníkům děkuji za bezproblémový průběh tohoto náročného dne.
M.Krátká
PS: Fotografie naleznete ve fotogalerii.