16.03.16 Sněhuláci pro Afriku

Již potřetí se naše škola zapojia do celorepublikové akce "Sněhuláci pro Afriku", jejímž cílem je pomoci dětem z africké Gambie na jejich cestě ke vzdělání. Za každého postaveného sněhuláka se vybírá startovné a za vybrané peníze se posílají do Afriky kola, na kterých děti ze vzdálených míst jezdí do své školy. Letos jsme takto vybrali 1480,-Kč.
Současně bylo v těchto dnech spuštěno hlasování (facebok-snehuláci pro Afriku) o nejpovedenějšího sněhuláka. Ten náš má číslo 213. Pokud se vám líbí, podpořte jej svým likem.

Mgr. Vlasta Bártová