ZŠ Jaroslava Pešaty, Duchcov

Zprávy ze školy

17.06.16 Hasík

V rámci projektu HASÍK – preventivně výchovné činnosti v oblasti požární ochrany se uskutečnila tři setkání žáků 6. ročníku naší školy s hasiči HZS v Teplicích. Dvě setkání proběhla v průběhu měsíce května přímo ve škole, na nich se žáci dozvěděli, jak by se měli zachovat v případě nebezpeční požáru a seznámili se s různými druhy hasících přístrojů a s prací hasičů. Poslední, pro žáky nejzajímavější setkání, se uskutečnilo 16. 6. přímo na HZS Teplice. Zde si žáci prohlédli nejen hasičská auta a hasičskou výstroj, ale také si sami vyzkoušeli tvrdý výcvik hasičů na nekonečném žebříku, ve výcvikovém polygonu nebo při sjezdu po hasičské tyči přímo do garáží.
Celá akce se nám velmi líbila, žáci si odnášeli spoustu nových zážitků a dobrou náladu, která během celé exkurze panovala.

Jitka Lacinová a Stanislava Nachtmannová, tř. učitelky
jít zpět

Informace o škole

Základní škola Jaroslava Pešaty, Duchcov, J. Pešaty 1313, okres Teplice, Právní forma: samostatný právní subjekt - příspěvková organizace
Zřizovatel: MĚSTO DUCHCOV, IČO: 62787209, DIČ: cz 62787209, Bankovní spojení: 1063671359/0800
Datová schránka: tpjma9z, Telefon: 474559674, mail: pesatkazsjpesaty.cz, web: www.zsjpesaty.cz
Pověřenec GDPR: Ing. Jitka Lacinová, Telefon: 474559674, mail: jlacinovazsjpesaty.cz


Získání informací, podání žádostí, stížností nebo jiných podnětů, obdržení rozhodnutí je možné v kanceláři školy ústní, písemnou, nebo digitální formou - akceptujeme nosiče CD, DVD, USB disky, soubory ve formátech doc, pdf, jpg. Používané formuláře lze získat na webových stránkách nebo v kanceláři školy.

správa webu