17.06.16 Třetáci na zámku

Dne 15. 6. jsme se s žáky 3. ročníků vydali na výlet do Děčína a na ústeckou Větruši.
Na zámek jsme dorazili v dobových kloboucích, a sklidili tak velký úspěch od německých návštěvníků. Po prohlídce a správném zodpovězení otázek nám samotný hrabě Thun předal potvrzovací listinu. Po tomto poučném a hezkém zážitku jsem vyrazili na Větruši. Počasí nám začalo přát, konečně vysvitlo sluníčko a my se mohli procházet v přírodním bludišti. Ještě více jsme se nasmáli v zrcadlovém sále.
Učitelky třetích ročníků