04.10.16 Šplhavci

V pondělí 26.9. se žáci 2. – 7. ročníků ZŠ J. Pešaty zúčastnili velmi poučného a milého vzdělávacího programu „Šplhavci a obyvatelé dutin“. Tyto besedy pro základní školy a víceletá gymnázia připravují členové organizace ORNITA, která působí v oblasti envirnonmentílního vzdělávání, výchovy a osvěty. Velkým přínosem pro žáky byly ukázky vycpaných i živých ptáků a velmi pěkné audio-video dokumenty. Každá třída dostala jako dárek barevný plakát se šplhavci a všechny děti pěkný rozvrh hodin.
Tímto děkujeme organizátorům vzdělávacího programu a věříme, že se budeme moci opětovně účastnit podobných akcí.
Mgr. Martina Hanzlíková