26.11.16 Poděkování zaměstnancům školy

V listopadu naši školu navštívila inspekce Krajské hygienické stanice - kontrola naší školy byla sice neohlášená, ale protože se koná každoročně, nikoho nepřekvapila. Zaměřila se na budovu v Pešatově ulici a hlavně školní jídelnu. Přestože pro provoz školy a školských zařízení platí velmi přísná hygienická pravidla, opět bylo vše v naprostém pořádku a inspektorka KHS ocenila zejména vysokou kvalitu naší školní kuchyně.
Ráda bych tedy i touto cestou poděkovala všem zaměstnancům školy - pedagogickým i nepedagogickým nejen za výborné výsledky této kontroly, ale i za spolehlivé plnění pracovních úkolů v průběhu celého roku 2016 a popřála všem klidný a spokojený Advent, krásné prožití vánočních svátků a v novém roce 2017 pevné zdraví!
Mgr. Veronika Prchalová, ředitelka školy