24.01.17 Duchcovský Skřivánek

Dne 10.1. 2017 proběhlo na naší základní škole školní kolo pěvecké soutěže Duchcovský skřivánek,
ze kterého postoupilo 15 žáků do kola oblastního, které se konalo ve středu 18.1. v Kulturním domě
v Duchcově. V tomto kole se nám opět velmi dařilo, jelikož se 9 našich žáků umístilo na předních příčkách. Ve druhé kategorii (1. - 2. třída) první místo obsadila Jana Janušová, druhé místo Laura Anna Thorandová a třetí místo Karolína Zímová. Ve třetí kategorii (3. – 5. třída) získala první místo Natálie Janouchová, druhé místo Timea Malátková a na třetím místě se umístila Adéla Svobodová i Veronika Güntnerová. V poslední kategorii (6. – 9. třída) nás reprezentovala pouze dvě děvčata, přesto obě předvedly výborné výkony a umístily se. První místo obsadila Kateřina Varadyová a druhé místo Denisa Ehmová. Dívky z 3. a 4. kategorie, kterým bylo uděleno první a druhé místo, postupují do dalšího kola, které se bude konat v Děčíně. Všem zúčastněným žákům děkujeme za reprezentaci naší školy a zároveň výhercům gratulujeme a přejeme mnoho úspěchů v dalším kole.
Mgr. Jana Redlichová