24.01.17 Výukový program ,,Kdo žije v lese"

V pátek 13.ledna navštívila paní Renata Vránová z ústeckého zookroužku žáky 1. stupně naší školy. Proběhly přednášky o lesních zvířatech, při kterých se děti dozvěděly spoustu zajímavých informací a mohly si prohlédnout fotografie lesních živočichů. V závěru si žáci poslechli nahrávky hlasů zvířat a proběhly malé soutěže. Děti pak dostaly prostor na kladení vlastních dotazů a krásně se do debaty zapojovaly. Všichni zúčastnění žáci odcházeli se sladkou odměnou.
Mgr. Martina Hanzlíková