25.01.17 Sněhuláci pro Afriku

I v tomto školním roce se naše škola připojila k projektu Sněhuláci pro Afriku.
Počasí dětem na rozdíl od předchozích ročníků přálo, sněhu bylo víc než dost a tak žáci
5.-9. ročníků postavili celkem 40 sněhuláků a na startovném tak vybrali částku 2 000,-Kč.
Za tyto peníze budou nakoupena kola pro děti v africké Gambii, aby se mohly lépe dopravovat do vzdálené školy.
V příštím týdnu proběhne vyhodnocení fotografií a sněhulák s největším počtem hlasů postoupí do celorepublikové soutěže, ve které nás v internetovém hlasování na www.snehulaciproafriku.cz můžete podpořit.
Mgr. Vlasta Bártová