ZŠ Jaroslava Pešaty, Duchcov

Zprávy ze školy

01.02.17 Lyžařský výcvik

Ve dne 16. 1. – 27. 1. 2017 jsme každý den vyjížděli s žáky 7. A a následně s žáky 7.B na lyžařský výcvik, který se konal na Dlouhé Louce v Krušných horách. Celý výcvik byl orientován pouze na běžecké lyže, které si děti mohly vypůjčit v naší škole.
Po celých čtrnáct dní nám počasí dopřálo mnoho sněhové nadílky. První týden poskytlo dětem počasí přímo nádherné užívání běžeckých stop. Zasněžená krajina, dobrá nálada a bezvadné děti udělaly z těchto dvou týdnů super lyžování. První dny se některé děti dostávaly do lyžování pomaloučku, ale už další dny se z nich stali profesionální běžkaři. Každý den jsme si naplánovali jinou běžeckou trasu, která se s běžkařskými schopnostmi dětí prodlužovala. Ale i ty náročnější dny děti zvládaly v perfektní formě.
Chtěla bych poděkovat dětem a doprovodnému pedagogickému sboru za jejich maximální nasazení a věřím, že příští školní rok bude lyžařský výcvik opět tak vydařený jako letos.

Bc. Daniela Kosinová
jít zpět

Informace o škole

Základní škola Jaroslava Pešaty, Duchcov, J. Pešaty 1313, okres Teplice, Právní forma: samostatný právní subjekt - příspěvková organizace
Zřizovatel: MĚSTO DUCHCOV, IČO: 62787209, DIČ: cz 62787209, Bankovní spojení: 1063671359/0800
Datová schránka: tpjma9z, Telefon: 474559674, mail: pesatkazsjpesaty.cz, web: www.zsjpesaty.cz
Pověřenec GDPR: Ing. Jitka Lacinová, Telefon: 474559674, mail: jlacinovazsjpesaty.cz


Získání informací, podání žádostí, stížností nebo jiných podnětů, obdržení rozhodnutí je možné v kanceláři školy ústní, písemnou, nebo digitální formou - akceptujeme nosiče CD, DVD, USB disky, soubory ve formátech doc, pdf, jpg. Používané formuláře lze získat na webových stránkách nebo v kanceláři školy.

správa webu