25.11.19 Dopravní hřiště

Čtvrťáci naší školy opět zamířili na dopravní hřiště v Mostě.
Paní instruktorka a pan správce nás pěkně přivítali a poté jsme se pustili do práce.
Děti se dověděly, jak se v dopravě správně chovat, aby se snížil počet dopravních nehod. Připomněly si dopravní značení, pravidla jízdy na kole a silničního provozu.
Po svačině se rozdělily na dvě skupiny. První parta psala jednoduchý testík a druhá ...číst celé

23.11.19 Škola v přírodě 2.stupeň

Termín 17.5.–22.5.2020
Místo - rekreační areál Poslův mlýn v Doksech nedaleko Máchova jezera.
Ubytování je zajištěno v moderních budovách ve dvou až šestilůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením.
Stravování probíhá 6x denně.
Doprava luxusními zájezdovými autobusy.
Pro děti je po dopolední výuce připraven bohatý program pod dozorem zkušených vychovatelů, tentokrát na téma Ha ...číst celé

23.11.19 Projekt "Hrdá škola"

Naše škola se zaregistrovala do projektu "Hrdá škola". Více informací o projektu se dozvíte z letáčku v příloze. ...číst celé

21.11.19 Máme rádi školu

Dne 15. 11. 2019 se naše škola probudila do projektového dne. Celý tento den se odehrával v příjemné, pohodové a soutěživé atmosféře. Každý ročník pojal svůj den v jiném, avšak v závěru podobném rytmu. Všichni jsme měli společný cíl. Zasoutěžit si, dozvědět se spoustu nových informací, vyhodnotit vítěze a hlavně si vyzkoušet mnoho jiných zábavných metod učení.
Na konci tohoto dne byli vyhlášeni ...číst celé

14.11.19 Třídní schůzky 18. 11. 2019

...číst celé

11.11.19 Bible a my

Jako každý podzim i letos proběhlo na 2. stupni školní kolo soutěže Bible a my, kterého se zúčastnilo 8 zájemců.
Soutěžilo se ve dvou kategoriích formou testu, ve kterém žáci odpovídali na otázky týkající se některých biblických postav a výjevů. Tři nejlepší žáci z každé kategorie se pokusí koncem měsíce probojovat v okresním kole do kola celostátního, které se letos uskuteční v Olomouci.
Smysle ...číst celé

11.11.19 Trapas nepřežiju, aneb Ten řízek nezvedej!

Vstupuje do místnosti dřív muž nebo žena, kdo jako první podává při představování ruku, kdo komu nabízí tykání, jak se seznámit, jak se chovat na rautu, ťuká se vůbec se šampaňským? Na tyto a spoustu dalších otázek jsme dostali odpověď v divadelním představení „Ten řízek nezvedej“ s Michaelou Dolinovou a Ladislavem Ondřejem, ve kterém jsme se nejen poučili, ale také si poslechli pár he ...číst celé

06.11.19 Provoz školy ve středu 6. 11. 2019

Vážení rodiče,
ve středu 6. 11. 2019 probíhá řádná výuka. Provoz školy, školní družiny i školního klubu je nepřerušen.
Mgr. Veronika Prchalová, ředitelka školy ...číst celé

01.11.19 "Máme rádi školu"

...číst celé

25.10.19 Podzimní strašidelná škola