23.02.15 Informace MŠMT - pro rodiče vycházejících žáků

Přijímací řízení ke studiu ve SŠ 2015
V červenci 2014 byl upraven formulář přihlášky ke vzdělávání – studiu ve střední škole (forma vzdělávání – denní), na který uchazeč může uvést až dvě střední školy.
Uchazeči o středoškolské studium podávají školám přihlášku k přijímacímu řízení nejpozději do 15. března 2015. Na přihlášce uchazeč uvede až dvě školy v pořadí podle svých preferencí ...číst celé

19.02.15 Diplom za účast ve výtvarné soutěži

V tomto týdnu přišlo do školy poděkování a diplom za účast ve výtvarné soutěži "Namaluj svého anděla". ...číst celé

18.02.15 Duchcovská růžička

Dne 18. 2. 2015 proběhla v DK Duchcov dětská recitační soutěž "DUCHCOVSKÁ RŮŽIČKA". Z naší školy se zúčastnilo 13 žáků.
V letošním 14. ročníku byla velmi velká konkurence, ale my jsme se nedali. Soutěžilo se ve 4 kategoriích. Největší účast byla v první kategorii 1. - 3. ročník a ve druhé kategorii 4. - 5. ročník.
V kategorii 1. - 3. ročník soutěžili: Adélka Svobodová, Anička Kučírková, Klárka ...číst celé

17.02.15 Exkurze Praha

V rámci podpory přírodovědného a technického vzdělávání vyjeli vybraní žáci z 6.-9.ročníku na
exkurzi do Prahy. Na programu byla návštěva letiště Václava Havla. Zde byl žákům nejprve promítnut krátký film o historii letiště, poté prošli bezpečnostní prohlídkou a pak už se mohli podívat do prostorů letištní hasičské stanice, hangárů, kde letadla procházejí kompletním servisem a také na letiš ...číst celé

12.02.15 Plavecký kurz nám skončil

Dnes skončil plavecký kurz pro 2. a 3. ročník. Ve fotogalerii naleznete spoustu krásných, zajímavých i veselých fotografií.
Od pondělí 16. 2. bude výuka probíhat podle původního rozvrhu.
Vážení rodiče, milé děti,
ráda bych vám poděkovala za perfektní zvládnutí kurzu plavání - Vám, rodiče, za vstřícnost a rychlé přizpůsobení se změnám v organizaci, a Vám, žáčci naši, za odvahu, sportovní nadšení ...číst celé

12.02.15 Přichází jaro

To je název výstavy prací našich žáků, která proběhne v duchcovském Infocentru od 4. března do 24. dubna.
Srdečně Vás zveme! ...číst celé

25.01.15 Poděkování žákům od ZS Falco

...číst celé

21.01.15 Duchcovský Skřivánek

Ve středu 21. 1. 2015 jsme se účastnili pěvecké soutěže Duchcovský skřivánek. Překvapila nás velice silná konkurence. Přesto jsme se dokázali umístit.
V II. Kategorii (1 – 2.třída) zazářily Veronika Güntnerová (1. místo) a Barbora Ambrožová (3. místo).
Ve III. kategorii (3 – 5. třída) se umístila Natálie Janouchová (3. místo).

Všem soutěžícím děkujeme za účast.
Vítězům g ...číst celé

08.01.15 Plavecký kurz 13. 1. - 12. 2. 2015

Vážení rodiče,
z důvodu rekonstrukce plavecké haly se nečekaně posouvá termín plaveckého kurzu. Začínáme již 13. ledna v úterý. Kurz se bude konat 2x týdně, vždy v úterý a ve čtvrtek.
S sebou do igelitové tašky: plavky, ručník sprchový gel, hřeben.
Teplé obleční a teplou čepici, koupací čepice být nemusí. Řetízky a náušnice nechat doma, nezapomenout na svačinu a pití.

Nutné: přinést potvrze ...číst celé

21.12.14 Vánoční pozdrav

K přání krásných svátků připojujeme ještě fotografie z vánočního zpívání ve škole. Podívejte se do naší fotogalerie.
...číst celé