12.02.15 Přichází jaro

To je název výstavy prací našich žáků, která proběhne v duchcovském Infocentru od 4. března do 24. dubna.
Srdečně Vás zveme! ...číst celé

25.01.15 Poděkování žákům od ZS Falco

21.01.15 Duchcovský Skřivánek

Ve středu 21. 1. 2015 jsme se účastnili pěvecké soutěže Duchcovský skřivánek. Překvapila nás velice silná konkurence. Přesto jsme se dokázali umístit.
V II. Kategorii (1 – 2.třída) zazářily Veronika Güntnerová (1. místo) a Barbora Ambrožová (3. místo).
Ve III. kategorii (3 – 5. třída) se umístila Natálie Janouchová (3. místo).

Všem soutěžícím děkujeme za účast.
Vítězům g ...číst celé

08.01.15 Plavecký kurz 13. 1. - 12. 2. 2015

Vážení rodiče,
z důvodu rekonstrukce plavecké haly se nečekaně posouvá termín plaveckého kurzu. Začínáme již 13. ledna v úterý. Kurz se bude konat 2x týdně, vždy v úterý a ve čtvrtek.
S sebou do igelitové tašky: plavky, ručník sprchový gel, hřeben.
Teplé obleční a teplou čepici, koupací čepice být nemusí. Řetízky a náušnice nechat doma, nezapomenout na svačinu a pití.

Nutné: přinést potvrze ...číst celé

21.12.14 Vánoční pozdrav

K přání krásných svátků připojujeme ještě fotografie z vánočního zpívání ve škole. Podívejte se do naší fotogalerie.

19.12.14 Bruslení za dobré skutky

Dvacet žáků 5.-9. tříd vyrazilo ve středu 17.12. za odměnu místo do školy na výlet do Teplic.
Zde si nejprve zabruslili před obchodním centrem Olympie a pak si uvnitř ještě mohli dát občerstvení, nebo se podívat po posledních vánočních dárečcích.
Byli to žáci, kteří se umístili mezi prvními deseti buď ve sbírce starého papíru nebo krmení pro zvířátka v záchranné stanici FALCO. Celkem bylo sebrá ...číst celé

18.12.14 www.zivotdetem.cz

Vážení přátelé,

dovolte, abychom Vám, žákům, dětem i kolegům co nejsrdečněji poděkovali za spolupráci v tomto roce.

Věřte, že si této pomoci opravdu velmi vážíme a jsme moc rádi, že nás podporujete. Vaše pomoc zasluhuje velké ocenění, protože zvláště v současné době je víc než potřebná.

Rádi bychom všechny vaše děti i zaměstnance pozvali v neděli 28.12. k televizi Prima, která bude vys ...číst celé

18.12.14 www.zivotdetem.cz

17.12.14 5.A peče perníčky

Začal poslední týden školy před Vánocemi, a tak v pondělí 15. prosince jsme se vypravili do kuchyňky na naší škole. Cílem bylo zkrátit si čekání na Štědrý den tím, že se budou péct a zdobit tradiční vánoční perníčky.
Paní kuchařka Dita nám připravila těsto na perníčky- moc děkujeme. Nejdříve jsme se rozdělili do skupin a začali „kuchtit“. Rozváleli jsme si těsto a potom jsme vykrajo ...číst celé

17.12.14 I výuka může být zajímavá

V hodině vlastivědy si žákyně z 5. A vyzkoušely, jak se žilo na Chodsku. Chodský kroj jim moc sluší.

Fotografie najdete v galerii. ...číst celé