31.03.14 Animace a imaginace v TV

Regionální televize odvysílala TV zprávu o průběhu této akce na naší škole. Video ke shlédnutí je dostupné na webu youtube.com.

Video ve formátu mp4 ke stažení zde.

Práce žáků jsou zde a zde. ...číst celé

31.03.14 2014 Akademie

Video ve formátu mp4 ke stažení zde ...číst celé

31.03.14 Změna termínu

Termín prvního kola našeho školního turnaje ve florbale je posunut o týden - tedy na 9.4. od 14.00 hod. ...číst celé

31.03.14 Návštěva z Miltenbergu

27.3. dostala naše škola milou návštěvu z družebního města Miltenberg. 22 žáků se svým pedagogickým doprovodem, kteří trávili několik dnů poznáváním Prahy, se při zpáteční cestě domů zastavilo na několik hodin na prohlídku našeho města.
Přivítali jsme je na náměstí a první zastávka byla na malé občerstvení v cukrárně Casanova. Pak následovala návštěva zámku, kde německá delegace kromě interiérů o ...číst celé

26.03.14 Jarní turnaj ve florbale

Ve středu 2.4. od 14.00 hod. proběhne v tělocvičně 2.stupně první kolo školního turnaje ve florbale.
Nastoupí proti sobě třídy 6.A a 6.B, vítězný tým se pak další týden utká se třídou 7.A.
Současně bude probíhat již známá tipovací soutěž na správný výsledek.
Přijďte podpořit svůj tým:-)
Mgr.Vlasta Bártová ...číst celé

21.03.14 Lyžařský výcvik

Pod tímto názvem chtěla naše škola uskutečnit lyžařský výcvik pro 7.A, který se konal ve dnech od 10. 3. do 14. 3. 2014. Bohužel kvůli nepříznivým lyžařským podmínkám, které nám příroda nadělila, jsme tento rok na lyže mohli zapomenout. Přesto se tento týden povedl na 100%. Místo lyžování jsme celý týden absolvovali mnoho krásných a příjemných aktivit.
V pondělí jsme si šli společně zabruslit ...číst celé

20.03.14 Příspěvek VZP na ozdravný pobyt

Bohužel Duchcov není mezi obcemi, ve kterých v roce 2013 došlo k překročení imisního limitu více jak 35x.
Proto nebylo VZP zařazeno do projektu podpory výjezdů dětí za zdravým vzduchem.
Mgr. Veronika Prchalová ...číst celé

18.03.14 PREVENTAN CUP 2014

Dne 18. března 2014 proběhlo na naší škole okrskové kolo soutěže ve vybíjené.
Našimi soupeři byli žáci a žákyně 4. a 5. tříd ze ZŠ A. Sochora a ze ZŠ Osek.
Přestože nám vítězství uniklo o pouhý jeden bod, na vybíjenou jsme nezanevřeli a turnaj si pěkně užili.
Všem našim sportovcům gratulujeme k pěknému umístění a přejeme další sportovní úspěchy.
M.Krátká a A.Pikrtov ...číst celé

13.03.14 Jaroslav Pešata, učitel

V březnu si připomínáme již 60. výročí kruté smrti duchcovského učitele, jehož jméno má naše škola čest nést, Jaroslava Pešaty. Zavzpomínejme společně nahlédnutím do článku na www stránkách Regionální knihovny Teplice.

Zároveň věnujme tichou vzpomínku autorovi článku, Pavlu Koukalovi, se kterým se právě dnes loučíme navždy. ...číst celé

12.03.14 Akademie k výročí úmrtí Jaroslava Pešaty

...číst celé