12.03.14 Sněhuláci pro Afriku

Naše škola se stejně jako dalších 322 mateřských, základních a středních škol v celé republice připojila k projektu Sněhuláci pro Afriku.
Celkem se zapojilo 59 žáků 2.stupně, kteří postavili 19 sněhuláků a na startovném tak vybrali částku 1 065,-Kč. Za tyto peníze budou nakoupena kola pro děti v africké Gambii, aby se mohly lépe dopravovat do vzdálené školy.
Původní představu, že kromě dobrého s ...číst celé

11.03.14 Školní hymna

Stáhnout hymnu ZŠ J. Pešaty

ve formátu mp3

ve formátu wav ...číst celé

07.03.14 LVK 10. 3. 2014

LYŽAŘSKÝ VÝCVIK
Vzhledem k nepříznivým lyžařským podmínkám uvádím náhradní plán na pondělí 10. 3. 2014.
Sraz žáků před školou v 8:30. Odjezd vlakem do Bíliny v 9 hod, s sebou brusle na led. Pokud žáci nemají své vlastní brusle, je domluvená možnost zapůjčit si brusle na stadionu. Po bruslení se přemístíme do bowlingové haly v Bílině. Žáci si s sebou vezmou svačinu, pití, sportovní oblečení, ruk ...číst celé

26.02.14 Recitační soutěž - Duchcovská růžička

DUCHCOVSKÁ RŮŽIČKA

11. 2. proběhlo na naší škole školní kolo recitační soutěže Duchcovská růžička, kterého se zúčastnilo 18 žáků. Pro postup do místního kola, které proběhlo 19. 2. v DK v Duchcově, bylo vybráno 14 žáků.
První dvě postupová místa do oblastního kola obsadili ve všech kategoriích žáci naší školy.
V I. kategorii (1. – 3. ročník) 1. místo – Matěj Piškule
2. mí ...číst celé

19.02.14 Certifikát Veřejné sbírky č. S-MHMP/958815/2012

...číst celé

13.02.14 Animace a imaginace na 1. stupni

Třída 4. B se zúčastnila týdenního (3.2. – 7.2.14) projektu Animace imaginace, který byl tematicky zaměřen na báje a pověsti. Žáci byli rozděleni do skupin, ve kterých pracovali po celý týden. Žáci ve skupinách zpracovávali zadanou pověst, vytvářeli postavy, pracovali s technikou a navzájem spolupracovali. Natočené filmy se velmi povedly. Žákům se tento projekt líbil, využívali především kre ...číst celé

13.02.14 Děkujeme za vaši pomoc!

Vážení rodiče,
ráda bych vám poděkovala za úžasnou pomoc, kterou škole poskytujete při hojném zapojení do sběrových akcí pravidelně pořádaných naší školou.
Veškeré finanční prostředky takto získané pečlivě evidujeme (viz přehled níže)a postupně je čerpáme na aktivity dětí. Na prvním místě jsou samozřejmě odměny pro sběrače. Z toho co zbyde, se snažíme dětem hradit další zajímavé činnosti. Jsme ...číst celé

29.01.14 Duchcovský skřivánek

Dne 22. 1. 2014 proběhl v DK Duchcov již 13. ročník pěvecké soutěže „DUCHCOVSKÝ SKŘIVÁNEK“. Soutěžilo se v několika pěveckých kategoriích. Naši školu reprezentovalo 9 dívek: Veronika Šmídová, Natálka Janouchová, Magda Prchalová, Anička Černá, Deniska Ehmová, Terezka Lacinová, Verunka Horová, Anička Mufová a Simona Pokorná.
Všechny dívky si zaslouží velkou pochvalu za odvahu a velmi pě ...číst celé

26.01.14 Sněhuláci pro Afriku

Naše škola se rozhodla zapojit do projektu Sněhuláci pro Afriku, jehož cílem je pomoci dětem v Africe ke vzdělání.Akci organizuje pod záštitou ministra školství nezisková organizace Kola
pro Afriku, obecně prospěšná společnost, ve spolupráci s Gymnáziem, Ostrava-Hrabůvka,p.o.
Nejedná se o akci, při níž by se jen vybíraly peníze, ale pomoc se zde uskuteční formou hry a zábavy.
Cílem této jednorá ...číst celé

24.01.14 Budoucí prvňáčci,

podívejte se do naší fotogalerie, jak vám to u zápisu slušelo. Udělali jste nám velkou radost a moc se na vás těšíme! ...číst celé