08.04.14 Výlet do chomutovského Lesoparku

Výlet do chomutovského Lesoparku byl odměnou pro žáky, kteří se zapojili do podzimního sběru papíru. Počasí se vydařilo a tak nám dopoledne krásně uběhlo. Děti odjížděly plny dojmů z krmení zvířátek a již teď se těší na další naší akci. Doufáme, že tento výlet je motivací pro ostatní žáky, kteří se do sběru papíru nezapojili.

...číst celé

07.04.14 Dětské slyšení

Pod tímto názvem svolal Teplický parlament dětí a mládeže 4.4. do auly teplického gymnázia setkání zástupců školních parlamentů z Teplic a okolí se zastupiteli města Teplic a dalšími hosty. Setkání se zúčastnili Hynek Hanza (ODS), Tomáš Jarolím (nezávislý zastupitel), Jiří Řehák (nezávislý zastupitel), Aleš Perch (ředitel DDM Teplice), Dagmar Waicová (ČSSD), Jakub Mráček (teplický aktivista). Ka ...číst celé

31.03.14 Animace a imaginace v TV

Regionální televize odvysílala TV zprávu o průběhu této akce na naší škole. Video ke shlédnutí je dostupné na webu youtube.com.

Video ve formátu mp4 ke stažení zde.

Práce žáků jsou zde a zde. ...číst celé

31.03.14 2014 Akademie

Video ve formátu mp4 ke stažení zde ...číst celé

31.03.14 Změna termínu

Termín prvního kola našeho školního turnaje ve florbale je posunut o týden - tedy na 9.4. od 14.00 hod. ...číst celé

31.03.14 Návštěva z Miltenbergu

27.3. dostala naše škola milou návštěvu z družebního města Miltenberg. 22 žáků se svým pedagogickým doprovodem, kteří trávili několik dnů poznáváním Prahy, se při zpáteční cestě domů zastavilo na několik hodin na prohlídku našeho města.
Přivítali jsme je na náměstí a první zastávka byla na malé občerstvení v cukrárně Casanova. Pak následovala návštěva zámku, kde německá delegace kromě interiérů o ...číst celé

26.03.14 Jarní turnaj ve florbale

Ve středu 2.4. od 14.00 hod. proběhne v tělocvičně 2.stupně první kolo školního turnaje ve florbale.
Nastoupí proti sobě třídy 6.A a 6.B, vítězný tým se pak další týden utká se třídou 7.A.
Současně bude probíhat již známá tipovací soutěž na správný výsledek.
Přijďte podpořit svůj tým:-)
Mgr.Vlasta Bártová ...číst celé

21.03.14 Lyžařský výcvik

Pod tímto názvem chtěla naše škola uskutečnit lyžařský výcvik pro 7.A, který se konal ve dnech od 10. 3. do 14. 3. 2014. Bohužel kvůli nepříznivým lyžařským podmínkám, které nám příroda nadělila, jsme tento rok na lyže mohli zapomenout. Přesto se tento týden povedl na 100%. Místo lyžování jsme celý týden absolvovali mnoho krásných a příjemných aktivit.
V pondělí jsme si šli společně zabruslit ...číst celé

20.03.14 Příspěvek VZP na ozdravný pobyt

Bohužel Duchcov není mezi obcemi, ve kterých v roce 2013 došlo k překročení imisního limitu více jak 35x.
Proto nebylo VZP zařazeno do projektu podpory výjezdů dětí za zdravým vzduchem.
Mgr. Veronika Prchalová ...číst celé

18.03.14 PREVENTAN CUP 2014

Dne 18. března 2014 proběhlo na naší škole okrskové kolo soutěže ve vybíjené.
Našimi soupeři byli žáci a žákyně 4. a 5. tříd ze ZŠ A. Sochora a ze ZŠ Osek.
Přestože nám vítězství uniklo o pouhý jeden bod, na vybíjenou jsme nezanevřeli a turnaj si pěkně užili.
Všem našim sportovcům gratulujeme k pěknému umístění a přejeme další sportovní úspěchy.
M.Krátká a A.Pikrtov ...číst celé