17.01.14 Žáci přijatí do prvních tříd naší školy

...číst celé

27.12.13 Ukončení sbírky pro azylový dům v Oseku

Sbírka pro maminky s dětmi v azylovém domě v Oseku byla ukončena. Dovolte mi, abych za naši školu, za pořadatele sbírky i za klienty azylového domu poděkovala všem rodičům, kteří se do sbírky zapojili. O tom, kolik radosti přinesla, se můžete přesvědčit na fotografiích zveřejněných na facebooku.
Ještě jednou všem moc děkuji.
Veronika Prchalová ...číst celé

20.12.13 Přejeme krásné Vánoce

...číst celé

20.12.13 Provoz školy o prázdninách

V době vánočních prázdnin od 21. 12. 2013 do 5. 1. 2014 je škola uzavřena včetně školní družiny a jídelny. Ředitelka školy je přítomna 27. 12. 2013. Hospodářka školy je přítomna v kanceláři 23. a 27. 12. a 3. 1. 2014 v době od 7 do 14.30. Vedoucí školní jídelny je přítomna 27. 12. a 3. 1. 2014 s prodlouženou dobou (prodej stravenek) ...číst celé

06.12.13 Mistrovství Pešatky ve fotbale-finále

Ve středu 4.12. proběhlo poslední kolo naší fotbalové soutěže. Na vítěznou 7.A čekal těžký soupeř - žáci 9.A. Věková i fyzická převaha byla znát od samého začátku utkání, výsledek tentokrát nikdo netipoval - utkání skončilo 11:2 pro 9.A., která se tímto stala absolutním vítězem našeho školního fotbalového mistrovství!!
Mgr. Vlasta Bártová ...číst celé

05.12.13 Dopravní hřiště - 5. ročníky

Dne 26. 11. a 29. 11. 2011 se třídy 5.A a 5.B zúčastnily v rámci dopravní výchovy výukového programu na dětském dopravním hřišti v Mostě.
První dvě hodiny proběhly formou přednášky s názorným využitím interaktivní tabule. Žáci si zde upevňovali a rozvíjeli získané vědomosti , dovednosti a návyky účastníka silničního provozu – chodce i cyklisty. Tyto poznatky si následně ověřili v písemné ...číst celé

29.11.13 Florbal – Školský pohár ČP

V úterý 26.11.2013 se naše škola zúčastnila školského poháru České pojišťovny ve florbale. Tento turnaj proběhl v Městské sportovní hale v Teplicích. Až na výjimky to byl pro naše kluky z 1. stupně krásný zážitek plný emocí a napětí. Jednalo se o žáky ve složení Brejcha David, Bláha Roman, Beneš Dominik, Čermák Dominik, Dvořák Marek, Horvát Ladislav, Kučera Ladislav, Nejedlý Radek, Schuch Marek, V ...číst celé

29.11.13 Mistrovství Pešatky ve fotbale - 3.kolo

Ve středu 27.11. proběhl další zápas naší fotbalové ligy, ve kterém proti sobě nastoupilo vítězné družstvo 7.A proti 8.A. Souboj to byl velmi vyrovnaný,druhý poločas skončil nerozhodným výsledkem 4:4. V prodloužení dala rozhodující gól 7.A, která tak obhájila své vítězství a v příštím týdnu ji čeká poslední soupeř - 9.A.
Opět se sešlo velké množství tipovacích lístků, ale výsledek 5:4 uhodl pouze ...číst celé

29.11.13 Pohádková škola se povedla!

V podvečer 28.listopadu 2013 se otevřely dveře pohádkově vyzdobené školy J.Pešaty pro předškoláčky a mladší žáčky naší školy. Děti čekalo plnění nejrozmanitějších úkolů z osmi známých pohádek. Samozřejmě na závěr nechyběla ani sladká odměna. Rozzářené oči dychtivých dětí a poděkování rodičů byly pro nás odměnou za připravovanou akci.

Tímto i my děkujeme všem rodičům, kteří si v dnešním uspěchan ...číst celé

25.11.13 Vyhrajte nový školní web od WWWproškoly.cz

Portál WWWproškoly.cz společně s katalogem SeznamŠkol.eu pořádají soutěž o profesionální webové stránky a spoustu dalších cen!

Soutěžit mohou základní školy v ČR a na Slovensku. Soutěž odstartovala 11. listopadu a bude trvat pouze do konce roku. Úkolem soutěžících je, aby studenti dané školy vytvořili návrh ideálního rozložení webových stránek, tzv. wireframe. Můžete tedy tak své studenty kreat ...číst celé