23.11.13 SBÍRKA PRO DĚTI V AZYLOVÉM DOMĚ

Ráda bych poděkovala všem, kteří se zapojili do sbírky potřebných věcí a potravin pro děti v azylovém domě v Oseku.
Snad uděláme Vánoce šťastnější těm, kteří za svou nouzi nemohou.
Děkujeme!
Připojit se ke sbírce můžete až do 13.prosince.
Veronika Prchalová ...číst celé

22.11.13 8. ročník Memoriálu Pepy Hampla ve šplhu

Dne 22.11.2013 pořádala tělocvičná jednota Sokol Duchcov závody ve šplhu. Naše škola se zúčastnila soutěže se 6 družstvy v kategorii mladších žáků a žákyň. Chlapci obsadili úžasné 1.místo a děvčata se umístila na 3.místě. Všem našim soutěžícím děkujeme za účast a gratulujeme vítězům k úspěchu.
Mgr.M.Krátká a Mgr.A.Pikrtová
...číst celé

20.11.13 SBÍRKA PRO DĚTI V AZYLOVÉM DOMĚ

Naše škola se připojila k výzvě skupiny žen, které navštívily azylový dům pro matky s dětmi v Oseku u Duchcova "Rodina v tísni":
Jedná se o dům pro matky, které se ocitly v tíživé životní situaci - ať už byly týrané nebo se ocitly bez prostředků se svými dětmi na ulici.
Co osud, to životní tragédie. V tomto domě je momentálně 11 dětí ve věku 14 dní - 12 let a brzy přibude další miminko.
A práv ...číst celé

20.11.13 Mistrovství Pešatky ve fotbale

Na přání žákovského parlamentu byl 14.11. v tělocvičně 2.stupně uspořádán turnaj ve fotbale žáků 6.A a 6.B. I když to bylo po vyučování, sešli se ve 14 hod. v tělocvičně nejen nadšení fotbalisté, ale také fandící publikum, které přišlo své týmy podpořit.Po 45 minutách skončil zápas s výsledkem 6:3 pro tým 6.A.
Zároveň v celé škole probíhala tipovací soutěž, ve které se žáci všech tříd pokoušeli u ...číst celé

12.11.13 ELEKTROODPAD… A CO NA TO NAŠE DĚTI?

Dne 5. listopadu 2013 proběhlo v aule ZŠ Jaroslava Pešaty školní kolo soutěže „Elektroodpad… a co na to naše děti?“ s účastí pořadatele DDM „Sluníčko“ Duchcov. Pět vítězných pětičlenných družstev, sestavených z žáků pátých až sedmých tříd, bojovalo o vítězství ve třech disciplínách.
V prvním kole (Otázky a odpovědi) si soutěžní týmy postupně vybíraly z 20 otázek, na ...číst celé

11.11.13 Pohádková škola a Den otevřených dveří

28. 11. 2013 od 16:30 si Vás dovolujeme pozvat na krásné pohádkové odpoledne, které se uskuteční v budově 1. stupně, Smetanova ul. Pro budoucí prvňáčky budou připravené úkoly a soutěže z různých pohádek. Zároveň si prohlédnete naši školu.
Těšíme se na Vaši návštěvu. ...číst celé

23.10.13 Občanské sdružení Život dětem

V příloze zveřejňuje děkovný certifikát Občanského sdružení Život dětem, tímto děkujeme zůčastněným žákům i rodičům v této sbírce. ...číst celé

21.10.13 Přehazovaná II.kat.- okresní kolo

Dne 23.10.2013 se tým děvčat po vítězství na ZŠ Bílá Cesta v Teplicích zúčastní okresního kola v přehazované ve SH v Teplicích.
Držíme palce! ...číst celé

17.10.13 Přehazovaná II.kategorie

Dne 17.10.2013 se naši žáci zúčastnili turnaje v přehazované na ZŠ Bílá Cesta v Teplicích. Družstvo dívek se umístilo na 1.místě a postoupilo do okresního kola, které se uskuteční dne 23.10.2013 ve SH v Teplicích. Družstvo chlapců obsadilo krásné 2.místo.
Všem zúčastněným žákům gratulujeme a děkujeme za reprezentaci školy. ...číst celé

14.10.13 Pozor! Aktuální informace pro rodiče vycházejících žáků

Výběr z adresáře škol a školských zařízení

Vážení rodiče, milí žáci,

rádi bychom Vám pomohli s budoucností! Odkaz směřuje na databázi školských zařízení, ve které můžete listovat a přemýšlet o budoucnosti.

Tak hodně štěstí! ...číst celé