20.11.13 SBÍRKA PRO DĚTI V AZYLOVÉM DOMĚ

Naše škola se připojila k výzvě skupiny žen, které navštívily azylový dům pro matky s dětmi v Oseku u Duchcova "Rodina v tísni":
Jedná se o dům pro matky, které se ocitly v tíživé životní situaci - ať už byly týrané nebo se ocitly bez prostředků se svými dětmi na ulici.
Co osud, to životní tragédie. V tomto domě je momentálně 11 dětí ve věku 14 dní - 12 let a brzy přibude další miminko.
A práv ...číst celé

20.11.13 Mistrovství Pešatky ve fotbale

Na přání žákovského parlamentu byl 14.11. v tělocvičně 2.stupně uspořádán turnaj ve fotbale žáků 6.A a 6.B. I když to bylo po vyučování, sešli se ve 14 hod. v tělocvičně nejen nadšení fotbalisté, ale také fandící publikum, které přišlo své týmy podpořit.Po 45 minutách skončil zápas s výsledkem 6:3 pro tým 6.A.
Zároveň v celé škole probíhala tipovací soutěž, ve které se žáci všech tříd pokoušeli u ...číst celé

12.11.13 ELEKTROODPAD… A CO NA TO NAŠE DĚTI?

Dne 5. listopadu 2013 proběhlo v aule ZŠ Jaroslava Pešaty školní kolo soutěže „Elektroodpad… a co na to naše děti?“ s účastí pořadatele DDM „Sluníčko“ Duchcov. Pět vítězných pětičlenných družstev, sestavených z žáků pátých až sedmých tříd, bojovalo o vítězství ve třech disciplínách.
V prvním kole (Otázky a odpovědi) si soutěžní týmy postupně vybíraly z 20 otázek, na ...číst celé

11.11.13 Pohádková škola a Den otevřených dveří

28. 11. 2013 od 16:30 si Vás dovolujeme pozvat na krásné pohádkové odpoledne, které se uskuteční v budově 1. stupně, Smetanova ul. Pro budoucí prvňáčky budou připravené úkoly a soutěže z různých pohádek. Zároveň si prohlédnete naši školu.
Těšíme se na Vaši návštěvu. ...číst celé

23.10.13 Občanské sdružení Život dětem

V příloze zveřejňuje děkovný certifikát Občanského sdružení Život dětem, tímto děkujeme zůčastněným žákům i rodičům v této sbírce. ...číst celé

21.10.13 Přehazovaná II.kat.- okresní kolo

Dne 23.10.2013 se tým děvčat po vítězství na ZŠ Bílá Cesta v Teplicích zúčastní okresního kola v přehazované ve SH v Teplicích.
Držíme palce! ...číst celé

17.10.13 Přehazovaná II.kategorie

Dne 17.10.2013 se naši žáci zúčastnili turnaje v přehazované na ZŠ Bílá Cesta v Teplicích. Družstvo dívek se umístilo na 1.místě a postoupilo do okresního kola, které se uskuteční dne 23.10.2013 ve SH v Teplicích. Družstvo chlapců obsadilo krásné 2.místo.
Všem zúčastněným žákům gratulujeme a děkujeme za reprezentaci školy. ...číst celé

14.10.13 Pozor! Aktuální informace pro rodiče vycházejících žáků

Výběr z adresáře škol a školských zařízení

Vážení rodiče, milí žáci,

rádi bychom Vám pomohli s budoucností! Odkaz směřuje na databázi školských zařízení, ve které můžete listovat a přemýšlet o budoucnosti.

Tak hodně štěstí! ...číst celé

09.10.13 pozvánka do klubu Dračí oko v DDM Sluníčko Duchcov

…….je místem, kde si můžete odpočinout a vypít
v klidu svůj šálek čaje, kávy či sklenku nápoje
v příjemném prostředí. Můžete si zde najít
chvilku pro sebe, sejít se s přáteli, pobavit
se při různých akcích i si zahrát deskové hry,
kterých je k zapůjčení dostatečné množství.

...číst celé

08.10.13 59. ročník běžeckých závodů Duchcovského viaduktu

V neděli 6. 10. 2013 se naše škola zúčastnila 59. ročníku běžeckých závodů Duchcovského viaduktu. Hlavní stanoviště závodu bylo umístěno u památníku viaduktu u kina Lípa, kde byl zahájen start běhu a zároveň byl i na tomto místě cíl. Naši žáci se sešli v hojném počtu. Dohromady naše škola tvořila desetičlennou výpravu. Musím konstatovat, že vzhledem k tomu, že byla neděle a akce byla dobrovolná, t ...číst celé