ZŠ Jaroslava Pešaty, Duchcov

Zprávy ze školy

16.05.19 Výstava prací žáků z Pešatky

Vážení rodiče, přijďte se podívat na výstavu prací vytvořených vašimi dětmi do výstavních prostor duchcovského kostela.
Děkujeme za vaši účast a podporu.

Pedagogický sbor ...číst celé16.05.19 Den dětí 2019

Vážení rodiče a milí žáci, užijte si hezké odpoledne v den svátku všech dětí v duchcovské Bažantnici.

Pedagogický sbor ...číst celé14.05.19 Soutěž "Mladý zdravotník"

Dne 13.05.2019 jsme se zúčastnili soutěže"Mladý zdravotník", která byla pořádána ČK,PČR,Hasiči a ZŠ Bílá cesta Teplice.
Na vavříny jsme sice nedosáhli, ale naše znalosti se upevnily a rozšířily o další poznatky, které nám určitě pomohou, bude-li třeba.
Za ZŠ J.Pešaty Duchcov Ondra Fencl, Lukáš Anděl, Veronika Dršková a Kateřina Vohrysková ...číst celé10.05.19 ŘEDITELSKÉ VOLNO

Vzhledem k odstávce dodávky vody do budovy školy ve Smetanově ulici vyhlašuji
ŘEDITELSKÉ VOLNO na pondělí 13. 5. 2019
pro žáky 1. až 4. tříd.
Provoz školní družiny je nepřerušen a zajišťuje péči o děti, které nemohou zůstat v pondělí doma od 6 do 16 hodin včetně obědů.
Děti, které chodí na obědy samy, mohou na oběd přijít.

Mgr. Veronika Prchalová, ředitelka školy

Severočeská servisní a.s ...číst celé06.05.19 Jak se daří dětem na škole v přírodě

Vážení rodiče,
v neděli jsem navštívila naše děti a paní učitelky na škole v přírodě, abych je pozdravila a zároveň si ověřila, že je o všechny postaráno. Nejprve jsem navštívila chatičky dětí během poledního klidu - děti měly dobrou náladu a těšily se na odpolední hry, v chatičkám bylo teplo a celkem uklizeno (děti mlsají zásoby z domova). Vedoucí výjezdu Markéta Vítková mě provedla areálem - zk ...číst celé03.05.19 Dopravní hřiště Most

Koncem dubna se žáci čtvrtých ročníků zúčastnili výukového programu na dopravním hřišti v Mostě. První část výuky absolvovali na podzim a v této druhé části si své znalosti ověřili v závěrečném testu. Z padesáti devíti zúčastněných dětí zkušební test nesplnilo 11 dětí. Za své dobré výsledky si odvezli „ŘIDIČÁK“ na jízdní kolo. Žákům se akce moc líbila.

Žáci 4.A ...číst celé26.04.19 Přípravné třídy - POZOR, ZAČÍNÁME!

Základní škola Jaroslava Pešaty v Duchcově oznamuje, že pro školní rok 2019/2020 otevře na budově 1. stupně ZŠ J. Pešaty ve Smetanově ulici přípravnou třídu.

Veškeré informace budou přístupné na školních webových stránkách www.zsjpesaty.cz a dále ve vaší MŠ. Přihlášky budou k vyzvednutí ve vaší mateřské škole a na stránkách školy pod odkazem Dokumenty.

V případě dotazů se můžete obrátit na v ...číst celé24.04.19 Vitamínový den na 1.stupni

V rámci projektu Ovoce a zelenina do škol, do kterého je naše škola zapojena, proběhl 16. dubna vitamínový den. Během tohoto dne si žáci povídali o správném stravování, konkrétně pak o dodržování pravidelné stravy a zařazení ovoce a zeleniny do svého jídelníčku.
Jak o tomhle žáky přesvědčit? Stačí jim ukázat pár zajímavých způsobů, jak tyto potraviny zpracovat. Jednou z variant je třeba ovocný š ...číst celé12.04.19 Velikonoce v Divadle M

Třeťáci a čtvrťáci zavítali v čase předvelikonočním do Divadla M.
Učinkující si pro děti připravili pohádku o princezně, která ráda mlsala a kuchařích, kteří měli hromadu práce s přípravou velikonočních pochoutek.
Děti se dověděly mnoho zajímavostí s velikonoční tématikou. Pohádka byla velmi zábavná, poučná a plná krásných lidových písniček.
Děkujeme Divadlu M za příjemné odpoledne.

Učitelk ...číst celé12.04.19 Naši talenti

Blahopřejeme Adamu Volešovi, žáku 4.B, který v recitační soutěži ,, Duchcovská růžička“, postoupil z 1.místa v oblastním kole do okresního kola v Teplicích a poté dále i do krajského kola
v Ústí nad Labem, které se bude konat 28.4.2019. Držíme palce.

Další velká gratulace a pochvala náleží Elišce Trübenekrové, žákyni 4.A za úžasné 3.místo
v republikové výtvarné soutěži ,,Nakresli tři ...číst celéInformace o škole

Základní škola Jaroslava Pešaty, Duchcov, J. Pešaty 1313, okres Teplice, Právní forma: samostatný právní subjekt - příspěvková organizace
Zřizovatel: MĚSTO DUCHCOV, IČO: 62787209, DIČ: cz 62787209, Bankovní spojení: 1063671359/0800
Datová schránka: tpjma9z, Telefon: 474559674, mail: pesatkaseznam.cz, web: www.zsjpesaty.cz
Pověřenec GDPR: Ing. Jitka Lacinová, Telefon: 474559674, mail: jlacinovazsjpesaty.cz


Získání informací, podání žádostí, stížností nebo jiných podnětů, obdržení rozhodnutí je možné v kanceláři školy ústní, písemnou, nebo digitální formou - akceptujeme nosiče CD, DVD, USB disky, soubory ve formátech doc, pdf, jpg. Používané formuláře lze získat na webových stránkách nebo v kanceláři školy.

správa webu