05.06.19 Návštěva osmáků u Městské policie

Kdo si nevyzkoušel neprůstřelnou vestu, nikdy nepozná jak je těžká. Žáci osmých tříd ZŠ J. Pešaty měli možnost poznat výstroj a výzbroj městské policie při návštěvě služebny v Duchcově. Celá akce proběhla v rámci prevence v boji s kriminalitou. Strážníci dětem povídali o tom v čem spočívá práce policistů jak na služebně i v terénu.
Žáci byli překvapeni jak dokonale je město pokryto kamerovým sys ...číst celé

03.06.19 Kouzelník Roberto

V sobotu 1. června se na celém světě slavil Mezinárodní den dětí, a tak jsme s dětmi ve čtvrtek navštívili kouzelnické představení, abychom tento svátek náležitě oslavili.

Děti měly vstup zaplacený za sběr papíru, který v letošním školním roce sbíraly.

Při vystoupení kouzelníka Roberta se všem tajil dech. Kouzla s kartami, barevnými šátky, mlékem a kruhy nás dostávala do němého úžasu, který ...číst celé

30.05.19 Protidrogový vlak

Ke starému nádraží v Duchcově přijel zvláštní vlak.
Žáci 8. a 6.ročníku, kteří do něho nastoupili, sice nikam neodjeli, ale získali zajímavou zkušenost. Ve filmu s pravdivým příběhem party mladých lidí mohli na vlastní oči vidět, jak se lze z „nevinného“ pokuřování cigaret a občasného popíjení alkoholu na diskotéce dostat přes marihuanu a další tvrdé drogy až na samé dno a to, co ...číst celé

22.05.19 Akademie 17. 6. 2019

Vážení rodiče a přátelé školy,
dovolujeme si Vás pozvat na naši školní akademii. Vstupenky Vám přinesou žáci ze školy.
Těšíme se na Vás
pedagogický sbor školy
...číst celé

21.05.19 Český den proti rakovině

Tradiční celonárodní sbírka, kterou již 23. rokem pořádá Liga proti rakovině Praha, proběhla letos ve středu 15. května. Naše škola se rozhodla i letos tuto akci podpořit. Zástupci školního parlamentu obešli s kytičkami a letáčky všechny zaměstnance školy, kteří společně s některými žáky přispěli do sbírky částkou 1 380,-Kč. Poděkování všem, kteří si kytičku zakoupili.

Mgr. Vlasta Bártová ...číst celé

17.05.19 Pozvánka na výstavu dětských prací

...číst celé

16.05.19 Výstava prací žáků z Pešatky

Vážení rodiče, přijďte se podívat na výstavu prací vytvořených vašimi dětmi do výstavních prostor duchcovského kostela.
Děkujeme za vaši účast a podporu.

Pedagogický sbor ...číst celé

16.05.19 Den dětí 2019

Vážení rodiče a milí žáci, užijte si hezké odpoledne v den svátku všech dětí v duchcovské Bažantnici.

Pedagogický sbor ...číst celé

14.05.19 Soutěž "Mladý zdravotník"

Dne 13.05.2019 jsme se zúčastnili soutěže"Mladý zdravotník", která byla pořádána ČK,PČR,Hasiči a ZŠ Bílá cesta Teplice.
Na vavříny jsme sice nedosáhli, ale naše znalosti se upevnily a rozšířily o další poznatky, které nám určitě pomohou, bude-li třeba.
Za ZŠ J.Pešaty Duchcov Ondra Fencl, Lukáš Anděl, Veronika Dršková a Kateřina Vohrysková ...číst celé

10.05.19 ŘEDITELSKÉ VOLNO

Vzhledem k odstávce dodávky vody do budovy školy ve Smetanově ulici vyhlašuji
ŘEDITELSKÉ VOLNO na pondělí 13. 5. 2019
pro žáky 1. až 4. tříd.
Provoz školní družiny je nepřerušen a zajišťuje péči o děti, které nemohou zůstat v pondělí doma od 6 do 16 hodin včetně obědů.
Děti, které chodí na obědy samy, mohou na oběd přijít.

Mgr. Veronika Prchalová, ředitelka školy

Severočeská servisní a.s ...číst celé