02.06.17 Prvňáčci v ZOOPARKU

V úterý naši prvňáčci vyjeli do Zooparku v Chomutově. Počasí nám přálo, a tak jsme s nadšením pozorovali vodní ptáky, velbloudy, šelmy, želvy, medvědy, opice a spoustu dalších zvířat. Nakoupili jsme si nejrůznější suvenýry od plyšáků po pamětní mince. Také jsme se vyřádili na různých prolézačkách a klouzačkách, kterých je v zooparku poměrně dost. Domů jsme se vraceli se spoustou nových zážitků.

...číst celé

02.06.17 Výlet 2. A a 3. B Mělník a Říp

Ve středu 31. 5. 2017 vyjela třída 2. A a 3. B na celodenní výlet. Navštívili jsme město Mělník, kde jsme vyšplhali na vyhlídkovou věž chrámu Sv. Petra a Pavla a podívali jsme se do Kostice. Pak naše cesta vedla na bájnou horu Říp. Počasí bylo překrásné a výlet se nám moc líbil. ...číst celé

01.06.17 Smetance je DEVADESÁT!

Dne 1. července 1919 byla zřízena Česká měšťanská škola chlapecká a dívčí v Duchcově. Školní rok 1919/1920 byl jejím prvním školním rokem. Umístěna byla se všemi učebnami ve staré školní budově na náměstí ve dvoře. Do 1. tříd bylo zapsáno 47 chlapců a 58 dívek.
Dne 1. ledna 1921 přešla měšťanská škola chlapecká a dívčí v Duchcově do správy ministerstva školství a národní osvěty. Postupně byla ro ...číst celé

01.06.17 Pozvání na Smetanku

„Smetanka“ je noblesní dáma, která se významného jubilea dožívá v plné síle a kráse! Pamětníci, přijďte ji navštívit, popřát, potěšte se vzpomínkami: 8. června 2017 mezi 14. a 16. hodinou. Připraveno je krátké vystoupení našich dětí a malé pohoštění.
Za všechny zaměstnance Mgr. Veronika Prchalová ...číst celé

01.06.17 Novosedlický dopraváček

Ve čtvrtek 25. května se v Novosedlicích u Teplic konal již 19. ročník dopravní soutěže NOVOSEDLICKÝ DOPRAVÁČEK.
Soutěž je určena pro žáky třetích ročníků a naše škola se této soutěže účastnila úplně poprvé. Reprezentovali nás tito žáci: Adéla Svobodová, Adam Kolařík (3. C), Kateřina Dvořáková, Viktorie Holubová, Veronika Cingrová (3. B).
Po slavnostním zahájení se jednotlivá družstva vydala ...číst celé

29.05.17 Výlet do Zooparku

U ...číst celé

29.05.17 Pohádka v zámecké zahradě

Ve středu, 24. 5., prvňáci a druháci zhlédli pohádku v netradičním prostředí, a to v zámecké zahradě. Děti si mohly i na chvíli v pohádce o Včelce Medunce zahrát. Podařilo se jim včelku zachránit ze spárů medvěda Bručouna. Na závěr si všichni zazpívali a zatancovali. Všem se pohádka líbila.
Třídní učitelky ...číst celé

25.05.17 Mladý záchranář

Dne 24.5.2017 se v prostorách centrální požární stanice Teplice konal další ročník soutěže Mladý záchranář, a my jsme opět nechyběli! Tentokrát naši školu reprezentovali Emma Olahová, Veronika Horová, Radek Nejedlý (7.A) a Lukáš Štěpnička (6.B). I letos bylo připraveno třináct soutěžních disciplín, ve kterých čtyřčlenné týmy plnily různé úkoly. Soutěžící prověřili svou fyzickou zdatnost v lezení n ...číst celé

20.05.17 Nabídka kroužků ve školním roce 2017/18 pro žáky 5. až 9. ročníků!

Míčové hry – pondělí – 14.00-15.30 ( J. Olahová-Štemberková)
Futsal – středa – 14:00-15.30 (Z. Kančiová)
Florbal – středa – 15.30-17:00 (L. Prchal)
Výtvarná dílna – úterý – 14.00-15.30 ( J. Hrubá)

Cena – 1 kroužek – 200,- Kč za pololetí
2 kroužky - 300,- Kč za pololetí
Jednorázová účast – 10,- K ...číst celé

18.05.17 Máme nové vybavení na kroužek badmintonu

Naše škola nabízí několik zájmových činností. Jedna z nich je kroužek badmintonu.
Rádi bychom se pochlubili a zároveň tímto škole poděkovali za nové vybavení.
Teď to bude létat samo... :) ...číst celé