19.12.11 Vyhodnocení sběrových akcí

V předvánočním čase proběhlo vyhodnocení podzimních sběrových akcí papíru, kaštanů a žaludů.
Sběru papíru se zúčastnilo 121 žáků. Kaštany a žaludy sbíralo celkem 100 žáků. Děti byly odměněny věcnými cenami.

12.12.11 Litvínovský CHOROŠ 2011

Ve dnech 7. – 8. 12. 2011 se žáci Eva Nátrová a Klára Skrčená z 9.A a Roman Brejcha z 9.B v doprovodu Mgr. Stanislavy Nachtmannové vydali na soutěž tříčlenných družstev Ústeckého kraje do Litvínova do SOŠ pro ochranu a obnovu životního prostředí SCHOLY HUMANITAS.
Zahájení soutěže Choroš proběhlo dne 7. 12. 2011 v 15.30 hodin v aule školy Humanitas. Dne 7. 12. 2011 probíhala 1. část soutěže ...číst celé

07.12.11 ředitelské volno

Ve dnech 21.12. a 22.12. budeme mít ředitelské volno.V těchto dnech je zajištěn provoz školní družiny a oběd ve školní jídelně. ...číst celé

06.12.11 Okrskové kolo ve florbalu chlapců 8. a 9. tříd

Reprezentační družstvo naší školy, které se 6.12.2011 zúčastnilo okrskového kola, bylo složeno převážně z chlapců 9. tříd. Hrálo se v krásném prostředí teplické Sportovní haly. Připraveny byly i oficiální mantinely, které nebývají při pořádání nižších kol soutěží obvyklé. V naší skupině bylo pět družstev a hrálo se systémem: „Každý s každým“ 2 x 8 min hrubého času. Odehráli jsme tedy č ...číst celé

06.12.11 Vánoce pro pejsky

Věnujte opuštěným pejskům z útulku ve Světci vánoční dárek. Přineste do školy do 15. 12. nějaký pamlsek (piškoty, kostičky, pochoutky z bůvolí kůže, různé masové tyčinky,...). Ne granule, ne konzervy.

I zvířátka mohou díky vám prožít krásné Vánoce.

30.11.11 Volby do školské rady

§167 zákona č. 561/2000 Sb., školský zákon

Školská rada je orgán školy umožňující zákonným zástupcům nezletilých žáků, pedagogickým pracovníkům školy, zřizovateli (město Duchcov) a dalším osobám podílet se na správě školy.

Volby členů z řad zákonných zástupců proběhnou od 2.12. do 4.12. 2011. Hlasovací lístky budou předány žákům v pátek. Prosíme o jejich vyplnění (výběr jednoho člena) a odev ...číst celé

28.11.11 Nabídka školy v přírodě

Na září 2012 opět plánujeme výjezd do školy v přírodě. Tentokrát jsme vybrali rekreační středisko Žihle - Poustky.
Školy v přírodě se zúčastní letošní 1. - 5. ročníky. Pro budoucí šes?áky to bude pobyt adaptační.
Všichni zmínění žáci dostanou od svých třídních učitelů informační leták se závaznou přihláškou. V případě zájmu odevzdejte vyplněnou přihlášku třídnímu učiteli do 15. prosince.

P ...číst celé

23.11.11 Projekt ProSkoly.cz

Vážení rodiče,
naše škola v letošním roce umožňuje svým žákům, jejich rodičům a přátelům využívat portál www.proskoly.cz, který nabízí ucelenou řadu testových úloh zaměřených na základní rozumové schopnosti žáků (logika, pamě?, prostorová představivost, vnímání, koncentrace apod.). Žáci závěrečných ročníků mohou navíc využít jedinečný Test volby povolání usnadňující rozhodování o další studijní ...číst celé

23.11.11 Informace pro rodiče žáků 9. tříd

Vážení rodiče,
jako pomůcku pro ujasnění si profesních zájmů Vašeho dítěte Vám nabízíme jedinečný on-line Test volby povolání usnadňující rozhodování o další studijní a profesní dráze. Test je součástí nabídky portálu www.proskoly.cz. Umožňuje jako jediný vypracování paralelního testu i Vám, rodičům, abyste společně mohli srovnat své představy a možnosti dalšího uplatnění Vašeho dítěte.

Test ...číst celé

22.11.11 Cena starostky města Duchcov 2011

Návrh ZŠ J. Pešaty na tuto cenu:

TEREZA SCHMUTZOVÁ, žákyně 8. třídy
- talentovaná zpěvačka
- vzorná reprezentantka školy a města

2011:
- Duchcovský skřivánek - 1. místo