Školní projekty

EU peníze školám

Základní škola Jaroslava Pešaty se k 1.9.2010 zapojila do projektu EU peníze školám v rámci Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost (OP VK) spolufinancovaného z Evropského sociálního fondu. Naše škola si do vlastního projektu „Z úspěšných žáků se stanou dobří studenti“ vybrala podporu zaměřenou na zvyšování čtenářské a informační gramotnosti, zkvalitnění výuky anglického jazyka, využívání ICT, zkvalitnění výuky matematiky a přírodovědných předmětů.

Bezmála 1 840 000 korun bude využito na individualizaci výuky (dělení tříd do skupin), vytváření nových vzdělávacích materiálů a na další vzdělávání pedagogických pracovníků. Naším cílem je vybavit školu moderními vyučovacími pomůckami, tak aby se výuka stala pro žáky zajímavou a přitažlivou. Chceme, aby se naši žáci stali dobrými studenty středních škol.

Zveřejnění dokončených výukových materiálů.

Mgr. Veronika Prchalová