16.01.18 ŠD - Talentová soutěž - Zpívá celá družina

11.01.18 ŠD - Tábory

08.01.18 ŠD - výtvarná soutěž Masopust

19.12.17 ŠD - Vánoční přání

Přejeme vám krásné a pohodové Vánoce a hodně zdraví v novém roce ...číst celé

11.12.17 Vypouštění balónků s přáním k Ježíškovi

V pátek 8.12.2017 se naše družinka zúčastnila akce ,,Vypouštění balónků s přáním k Ježíškovi", která se konala na náměstí v Duchcově.
Každý si napsal na lísteček jedno přání, uvázal na balónek a poslal ho do nebe za Ježíškem.
Bylo fajn zase vidět na chvíli ty rozzářená očička a radost dětí, když balónky vzlétly vzhůru do oblak.

Vychovatelky ŠD ...číst celé

06.12.17 Čert v družině

V úterý 5. 12. naší školní družinu navštívil čert. Děti se naučily jak básničky, tak písničky, které čertovi celá třída nebo děti samostatně odrecitovaly. Sem tam kápla i nějaká slza. Všechny děti dostaly od čerta jablíčko, a někteří se přiznaly, že někdy trošku zazlobí. Hříšníci museli slíbit, že se polepší a budou se snažit být hodní. Uvidíme, jak se nám to bude dařit :-).

vychovatelky ŠD ...číst celé

04.12.17 ŠD - Vánoční výtvarná dílna

V týdnu od 4.12. - 15.12.proběhne u nás v družince vánoční tvoření, kde si děti vyrobí vánoční dekorace a přáníčka nejen pro sebe, ale i své blízké. ...číst celé

01.12.17 ŠD - Čertovská nadílka