07.04.17 ŠD - Příběh vody

Úspěch ŠD ve výtvarné soutěži

Děti ze školní družiny se zúčastnily výtvarné soutěže s názvem ,,Příběh vody", kterou vyhlásila firma Severočeské vodovody a kanalizace. Každé oddělení dostalo zajímavou knihu s příběhem o koloběhu vody v přírodě. Na toto téma jsme do soutěže přihlásili pět vybraných výkresů. Byli jsme mile překvapeni, když jsme se dozvěděli, že 1. místo vyhrála naše Karolínka Zímová ze 4. oddělení. Vítězstvím v této soutěži jsme pro děti získali výlet do Mirákula v Milovicích. Cenu si Karolínka převzala při slavnostním předávání na Magistrátu města Teplice z rukou pana primátora Kubery.
Všechny děti, které se soutěže zúčastnily, dostaly ještě věcné odměny.
Už se těšíme, jak si užijeme výlet.

Kolektiv vychovatelek ŠD

více foto v naší fotogalerii