ZŠ Jaroslava Pešaty, Duchcov

Nejnovější zprávy z družiny

07.04.17 ŠD - Příběh vody

Úspěch ŠD ve výtvarné soutěži


Děti ze školní družiny se zúčastnily výtvarné soutěže s názvem ,,Příběh vody", kterou vyhlásila firma Severočeské vodovody a kanalizace. Každé oddělení dostalo zajímavou knihu s příběhem o koloběhu vody v přírodě. Na toto téma jsme do soutěže přihlásili pět vybraných výkresů. Byli jsme mile překvapeni, když jsme se dozvěděli, že 1. místo vyhrála naše Karolínka Zímová ze 4. oddělení. Vítězstvím v této soutěži jsme pro děti získali výlet do Mirákula v Milovicích. Cenu si Karolínka převzala při slavnostním předávání na Magistrátu města Teplice z rukou pana primátora Kubery.
Všechny děti, které se soutěže zúčastnily, dostaly ještě věcné odměny.
Už se těšíme, jak si užijeme výlet.

Kolektiv vychovatelek ŠD

více foto v naší fotogalerii
jít zpět

Informace o škole

Základní škola Jaroslava Pešaty, Duchcov, J. Pešaty 1313, okres Teplice, Právní forma: samostatný právní subjekt - příspěvková organizace
Zřizovatel: MĚSTO DUCHCOV, IČO: 62787209, DIČ: cz 62787209, Bankovní spojení: 1063671359/0800
Datová schránka: tpjma9z, Telefon: 474559674, mail: pesatkazsjpesaty.cz, web: www.zsjpesaty.cz
Pověřenec GDPR: Ing. Jitka Lacinová, Telefon: 474559674, mail: jlacinovazsjpesaty.cz


Získání informací, podání žádostí, stížností nebo jiných podnětů, obdržení rozhodnutí je možné v kanceláři školy ústní, písemnou, nebo digitální formou - akceptujeme nosiče CD, DVD, USB disky, soubory ve formátech doc, pdf, jpg. Používané formuláře lze získat na webových stránkách nebo v kanceláři školy.

správa webu