10.04.17 ŠD - Zajíčkův poklad

V pondělí 10. dubna jsme pro děti ze školní družinky a školního klubu připravili soutěžní odpoledne s velikonoční tématikou. Pro děti byly připraveny zábavné soutěže jako „Skákání v pytli“, „Vejce na lžíci“, „Zajíčkovy puzzle“ a další. Za každý splněný úkol dostaly děti obrázek z razítka. Na soutěžní odpoledne se velice těšily a také si ho náležitě užily. Nakonec byl připraven „Zajíčkův poklad“ a děti dostaly za velikou snaživost sladkou odměnu. Počasí nám přálo a odpoledne se velice vydařilo a všichni odcházeli spokojeni.

Vychovatelky ŠD a ŠK

(více foto v naší fotogalerii)