ZŠ Jaroslava Pešaty, Duchcov

Nejnovější zprávy z družiny

17.04.17 ŠD - výlet do Děčína

Ve čtvrtek 13. 4. jsme pro děti z družinky a školního klubu připravili výlet do Hopsária a muzea v Děčíně. Děti byly již ve vlaku natěšené a plné očekávání. Po příchodu do Hopsária bylo vše jasné, dětem se rozzářila očička a ihned se vrhly na prolézačky, šlapací auta, skluzavky a do bazénku s míčky. Užily si to jak se patří. Po Hopsáriu následovala návštěva muzea, kde na děti čekala pohádka o „Lnu“, ve které si také mohly zahrát a tak se dozvědět, jak roste len, jak se zpracovává a co se z něho vyrábí. Prohlédly si také výstavu „Vznik lodní dopravy na Labi“, kde byly vystaveny krásné modely lodí, remorkéry, starý skafandr pro potápěče a další velmi zajímavé věci, které k lodní dopravě patří. Mimo jiné se děti svezly vlakem, který nás dopravil tam i zpět domů. Všichni jsme se vraceli s krásnými zážitky a už se těšíme na další výlet.

Vychovatelky ŠD a ŠK
jít zpět

Informace o škole

Základní škola Jaroslava Pešaty, Duchcov, J. Pešaty 1313, okres Teplice, Právní forma: samostatný právní subjekt - příspěvková organizace
Zřizovatel: MĚSTO DUCHCOV, IČO: 62787209, DIČ: cz 62787209, Bankovní spojení: 1063671359/0800
Datová schránka: tpjma9z, Telefon: 474559674, mail: pesatkazsjpesaty.cz, web: www.zsjpesaty.cz
Pověřenec GDPR: Ing. Jitka Lacinová, Telefon: 474559674, mail: jlacinovazsjpesaty.cz


Získání informací, podání žádostí, stížností nebo jiných podnětů, obdržení rozhodnutí je možné v kanceláři školy ústní, písemnou, nebo digitální formou - akceptujeme nosiče CD, DVD, USB disky, soubory ve formátech doc, pdf, jpg. Používané formuláře lze získat na webových stránkách nebo v kanceláři školy.

správa webu