27.04.17 šD - Pálení čarodějnic

26. 4. 2017 ŠD – PÁLENÍ ČARODĚJNIC
Ve středu 26. dubna se děti ze školní družinky a školního klubu nemohly dočkat kouzelného odpoledne plného zajímavých soutěžních disciplín. Děti se nám proměnily v malé čaroděje a čarodějky a s velkou radostí létaly na koštěti, lovily žížaly, lovily kočku, poznávaly zvířata čarodějnic a ochutnávaly lektvary (ohnivou vodu, čarodějův dech, ropuší sliz a čarodějův hnus). Na každém stanovišti získaly za splnění úkolu sladkost a razítko od čarodějnice. Přestože nám čarodějné odpoledne propršelo, tak jsme si ho všichni velice užili. Vatru s čarodějnicí jsme sice nezapálili a vuřtíky jsme si neopekli, ale přesto domů odcházeli všichni spokojeni a s úsměvem na tváři.
Vychovatelky ŠD a ŠK

(více foto v naší fotogalerii)