09.06.17 ŠD - Tvoje tvář má známý hlas

Ve čtvrtek 8.6. se školní družina proměnila na pódium zábavného pořadu
,,Tvoje tvář má známý hlas". Tak jsme si i my vyzkoušeli jaké to je vystoupit před publikem v roli známých osobností. Zpívali jsme písně třeba Báry Polákové, Naty Hrychové, Ewy Farné, Bena Cristovaa, skupiny Slzy nebo Kabátů, ale i písničky z pohádek.
Výkony byly velmi obstojné a někteří si dali na svém vystoupení opravdu záležet. Bylo těžké vyhodnotit nejlepšího zpěváka, a proto jsme se rozhodli, že odměníme všechny učinkující.Velké díky patří dětem, které překonaly svůj stud a šly do toho! Nebylo možné děti udžet v sedě, a tak se naše zábavná show proměnila v závěru na disco show.

Kolektiv vychovatelek ŠD