ZŠ Jaroslava Pešaty, Duchcov

Nejnovější zprávy z družiny

09.06.17 ŠD - Tvoje tvář má známý hlas

Ve čtvrtek 8.6. se školní družina proměnila na pódium zábavného pořadu
,,Tvoje tvář má známý hlas". Tak jsme si i my vyzkoušeli jaké to je vystoupit před publikem v roli známých osobností. Zpívali jsme písně třeba Báry Polákové, Naty Hrychové, Ewy Farné, Bena Cristovaa, skupiny Slzy nebo Kabátů, ale i písničky z pohádek.
Výkony byly velmi obstojné a někteří si dali na svém vystoupení opravdu záležet. Bylo těžké vyhodnotit nejlepšího zpěváka, a proto jsme se rozhodli, že odměníme všechny učinkující.Velké díky patří dětem, které překonaly svůj stud a šly do toho! Nebylo možné děti udžet v sedě, a tak se naše zábavná show proměnila v závěru na disco show.


Kolektiv vychovatelek ŠD
jít zpět

Informace o škole

Základní škola Jaroslava Pešaty, Duchcov, J. Pešaty 1313, okres Teplice, Právní forma: samostatný právní subjekt - příspěvková organizace
Zřizovatel: MĚSTO DUCHCOV, IČO: 62787209, DIČ: cz 62787209, Bankovní spojení: 1063671359/0800
Datová schránka: tpjma9z, Telefon: 474559674, mail: pesatkazsjpesaty.cz, web: www.zsjpesaty.cz
Pověřenec GDPR: Ing. Jitka Lacinová, Telefon: 474559674, mail: jlacinovazsjpesaty.cz


Získání informací, podání žádostí, stížností nebo jiných podnětů, obdržení rozhodnutí je možné v kanceláři školy ústní, písemnou, nebo digitální formou - akceptujeme nosiče CD, DVD, USB disky, soubory ve formátech doc, pdf, jpg. Používané formuláře lze získat na webových stránkách nebo v kanceláři školy.

správa webu