ZŠ Jaroslava Pešaty, Duchcov

Nejnovější zprávy z družiny

20.06.17 Šd - Meziboří

19. 06. 17 ŠD – POHÁDKOVÁ ÚPRAVNA VODY
V pondělí 19. 6. zavítala naše družinka na Den otevřených dveří do Úpravny vody v Meziboří, který pořádala společnost Severočeské vodovody a kanalizace. Na samém začátku nás uvítalo DIVADLO V PYTLI Petra Stolaře. Exkurze to nebyla ledajaká, neboť úpravnou nás provázely pohádkové bytosti, které dětem odborně vysvětlily, jak se voda upravuje než se dostane do našich kohoutků. Děti se seznámily s panem hrázným, s pirátem, s bublinou, se slečnou hokus pokus, s profesorem chemikem, s vápeníky, s kapitánem, s pískounem, s potápěčkou a plavčíkem. Cesta, kterou si děti prošly, aby si vše řádně prohlédly, stála i ve velkém vedru, které nás po celý den provázelo, opravdu za to! Také o náš pitný režim se zde skvěle postarali, neboť barman pod slunečníkem nám všem namíchal skvělou vodu s citronem, pomerančem či okurkou. Po velmi zajímavé cestě úpravnou vody zde na děti čekala zábava. Nejprve měli všichni namalovat pod velkým stanem toho, kdo je podle nich na úpravně vody NEJDŮLEŽITĚJŠÍ. Potom se děti vyřádily na různých atrakcích, které zde pro ně byly bezvadně připraveny. S úsměvem na tváři a malým dárečkem v batůžku jsme odjížděli všichni autobusem spokojeně domů.
(více foto v naší fotogalerii)
Vychovatelky ŠD
jít zpět

Informace o škole

Základní škola Jaroslava Pešaty, Duchcov, J. Pešaty 1313, okres Teplice, Právní forma: samostatný právní subjekt - příspěvková organizace
Zřizovatel: MĚSTO DUCHCOV, IČO: 62787209, DIČ: cz 62787209, Bankovní spojení: 1063671359/0800
Datová schránka: tpjma9z, Telefon: 474559674, mail: pesatkazsjpesaty.cz, web: www.zsjpesaty.cz
Pověřenec GDPR: Ing. Jitka Lacinová, Telefon: 474559674, mail: jlacinovazsjpesaty.cz


Získání informací, podání žádostí, stížností nebo jiných podnětů, obdržení rozhodnutí je možné v kanceláři školy ústní, písemnou, nebo digitální formou - akceptujeme nosiče CD, DVD, USB disky, soubory ve formátech doc, pdf, jpg. Používané formuláře lze získat na webových stránkách nebo v kanceláři školy.

správa webu