16.10.17 ŠD - Podzimníček

Školní družina a školní klub uspořádaly pro děti výtvarnou soutěž „PODZIMNÍČEK“. Úkolem bylo vyrobit z přírodních materiálů (dřevo, šišky, kaštany, mech atd…) postavičku skřítka „PODZIMNÍČKA“. Děti přinesly krásné a zajímavé výtvory a bylo velice těžké vybrat toho nejhezčího. Nakonec byli odměněni všichni za snahu a šikovnost, děti dostaly sladkou odměnu a diplom skřítka „PODZIMNÍČKA“. Výrobky jsme si vystavili před vchod školní družiny a školního klubu, aby nám vytvářely podzimní atmosféru.
Poděkování patří i rodičům, kteří se naší soutěže zúčastnili.

Vychovatelky ŠD a ŠK
(více foto v naší fotogalerii)