22.10.17 Drakiáda

PODZIMNÍ DRAKIÁDA
V pátek 20. 10. 2017 se zúčastnily děti ze ŠD a ŠK se svými rodiči tradiční podzimní DRAKIÁDY. Soutěžilo se o nejhezčího a nejlínějšího draka. Vybrat tři nejlepší z tolika krásných dráčků bylo pro porotu (paní vychovatelky) opravdu nelehké. Vítězové obdrželi malý balíček sladkých dobrot a všechny děti dostaly diplom. Kromě této soutěže si mohly děti vyzkoušet i svoji velkou sílu v přetahování lana. Poté prolézaly obručemi a trefovaly míčky do drakovy „huby“. Za splněné úkoly dostávaly sladkost, kterou si samy vybíraly. Nakonec jsme si všichni společně u ohýnku opekli buřtíky. Počasí se nám také vydařilo, dráčkům na cestu foukal slabý větřík a vysvitlo i sluníčko. S úsměvem na tváři a dobrou náladou odcházeli všichni spokojeně domů.
Poděkování patří i rodičům, kteří se naší DRAKIÁDY zúčastnili.
Vychovatelky ŠD a ŠK (více foto v naší fotogalerii)