ZŠ Jaroslava Pešaty, Duchcov

Nejnovější zprávy z družiny

22.10.17 Drakiáda

PODZIMNÍ DRAKIÁDA
V pátek 20. 10. 2017 se zúčastnily děti ze ŠD a ŠK se svými rodiči tradiční podzimní DRAKIÁDY. Soutěžilo se o nejhezčího a nejlínějšího draka. Vybrat tři nejlepší z tolika krásných dráčků bylo pro porotu (paní vychovatelky) opravdu nelehké. Vítězové obdrželi malý balíček sladkých dobrot a všechny děti dostaly diplom. Kromě této soutěže si mohly děti vyzkoušet i svoji velkou sílu v přetahování lana. Poté prolézaly obručemi a trefovaly míčky do drakovy „huby“. Za splněné úkoly dostávaly sladkost, kterou si samy vybíraly. Nakonec jsme si všichni společně u ohýnku opekli buřtíky. Počasí se nám také vydařilo, dráčkům na cestu foukal slabý větřík a vysvitlo i sluníčko. S úsměvem na tváři a dobrou náladou odcházeli všichni spokojeně domů.
Poděkování patří i rodičům, kteří se naší DRAKIÁDY zúčastnili.
Vychovatelky ŠD a ŠK (více foto v naší fotogalerii)
jít zpět

Informace o škole

Základní škola Jaroslava Pešaty, Duchcov, J. Pešaty 1313, okres Teplice, Právní forma: samostatný právní subjekt - příspěvková organizace
Zřizovatel: MĚSTO DUCHCOV, IČO: 62787209, DIČ: cz 62787209, Bankovní spojení: 1063671359/0800
Datová schránka: tpjma9z, Telefon: 474559674, mail: pesatkazsjpesaty.cz, web: www.zsjpesaty.cz
Pověřenec GDPR: Ing. Jitka Lacinová, Telefon: 474559674, mail: jlacinovazsjpesaty.cz


Získání informací, podání žádostí, stížností nebo jiných podnětů, obdržení rozhodnutí je možné v kanceláři školy ústní, písemnou, nebo digitální formou - akceptujeme nosiče CD, DVD, USB disky, soubory ve formátech doc, pdf, jpg. Používané formuláře lze získat na webových stránkách nebo v kanceláři školy.

správa webu