ZŠ Jaroslava Pešaty, Duchcov

Nejnovější zprávy z družiny

29.10.17 ŠD - Podzimní prázdniny

Podzimní prázdniny v družince

O podzimních prázdninách se u nás v družince nezahálelo. Děti, které nejely na výlet do Prahy a nechtěly být doma, tak pro ně jsme připravily zábavné dopoledne i odpoledne.
Ráno jsme si vyrobily masky na obličej na oslavu svátku Halloween a poté jsme se vydaly do místního ,,Divadla M" na představení ,,Jája a Pája zpívají s námi". Děti si zazpívaly, hádaly hudební nástroje a někteří si na pódiu zahrály v pohádce ,,Boudo, budko, kdo v tobě přebývá?
Odpoledne jsme uskutečnily vycházku do lesní obory v Habeši, kde jsme zanechaly pečivo a jablka pro zvířátka. Dva dny nám utekly jako voda a už teď se těšíme na další.


Vychovatelky ŠD a ŠK (více foto v naší fotogalerii)
jít zpět

Informace o škole

Základní škola Jaroslava Pešaty, Duchcov, J. Pešaty 1313, okres Teplice, Právní forma: samostatný právní subjekt - příspěvková organizace
Zřizovatel: MĚSTO DUCHCOV, IČO: 62787209, DIČ: cz 62787209, Bankovní spojení: 1063671359/0800
Datová schránka: tpjma9z, Telefon: 474559674, mail: pesatkazsjpesaty.cz, web: www.zsjpesaty.cz
Pověřenec GDPR: Ing. Jitka Lacinová, Telefon: 474559674, mail: jlacinovazsjpesaty.cz


Získání informací, podání žádostí, stížností nebo jiných podnětů, obdržení rozhodnutí je možné v kanceláři školy ústní, písemnou, nebo digitální formou - akceptujeme nosiče CD, DVD, USB disky, soubory ve formátech doc, pdf, jpg. Používané formuláře lze získat na webových stránkách nebo v kanceláři školy.

správa webu