29.10.17 ŠD - Podzimní prázdniny

Podzimní prázdniny v družince

O podzimních prázdninách se u nás v družince nezahálelo. Děti, které nejely na výlet do Prahy a nechtěly být doma, tak pro ně jsme připravily zábavné dopoledne i odpoledne.
Ráno jsme si vyrobily masky na obličej na oslavu svátku Halloween a poté jsme se vydaly do místního ,,Divadla M" na představení ,,Jája a Pája zpívají s námi". Děti si zazpívaly, hádaly hudební nástroje a někteří si na pódiu zahrály v pohádce ,,Boudo, budko, kdo v tobě přebývá?
Odpoledne jsme uskutečnily vycházku do lesní obory v Habeši, kde jsme zanechaly pečivo a jablka pro zvířátka. Dva dny nám utekly jako voda a už teď se těšíme na další.

Vychovatelky ŠD a ŠK (více foto v naší fotogalerii)